צפו: אפליקציה ישראלית חדשה שכדאי לכל הורה להכיר

הגט טקסי של שוק הבייביסיטניג: הכירו אפליקציה ישראלית חדשה שצוברת בתקופה האחרונה תאוצה בארץ ומספקת פתרון יעיל ונוח לשוק שמגלגל מיליארדים מסביב לעולם

אפליקציית בייביסיטינג, בדרך לאקזיט, סטארט אפ ישראלי / צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
אפליקציית בייביסיטינג, בדרך לאקזיט, סטארט אפ ישראלי / צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

מציאת בייביסיטר היא מטלה המעיקה על מיליוני הורים טרודים ועסוקים. הסטארט-אפ הישראלי "בייביסיטינג" מציע פתרון לבעיה בדמות אפליקציה חדשה המחברת בין בייביסיטרים המחפשים עבודה מזדמנת התואמת את זמינותם - לבין הורים המחפשים את הבייביסיטר המתאים עבורם.

האפליקציה מבוססת מיקום ועונה על הצורך היומיומי, ולפעמים המיידי, של הורים המבקשים למצוא בייביסיטר אמין, נגיש וזמין המתגורר בקרבת מקום. היא מחברת את ההורים לבייביסיטר רלוונטי, מאפשרת מעקב אחר משימות ומעניקה ביטחון להורים ולבייביסיטרים בתהליך הסינון והחיפוש.

אחרי תהליך רישום פשוט לאפליקציה, ההורה יכול לצפות בכרטיס בייביסיטר המכיל נתונים שונים כמו: גיל, שנות ניסיון, בעלות על רכב, ובעיקר ניסיון הבייביסיטר וטקסט שמנסה לשכנע מדוע כדאי לבחור דווקא בה. כרטיס ההורה הזמין לבייביסיטר מכיל את פרטי הילדים ותיאור המשפחה. ההורה יכול לבחור גם מסנני חיפוש כגון מרחק הבייביסיטר מביתו, טווח גילאים, הסכום המבוקש לתשלום והמלצות חברים. הבייביסיטר מגדיר את הזמינות שלו, כך שההורה מקבל מראש רק את השמרטפים הזמינים באזור מגוריו במועד המתאים לו.

ההורה יכול גם לנהל צ'אט עם הבייביסיטר שבחר, להשאיר באפליקציה רשימת משימות ולקבל עדכון שוטף על ביצוען. כאשר הבייביסיטר מגיע לעבודה, מופעל מונה המחשב במדויק את הסכום שמגיע לו, וההורה יכול לשלם במזומן או באשראי.

בייביסטינג עלתה לחנויות האפליקציות לפני כחודש וכבר צברה כ-11,000 נרשמים ולמעלה מ-7,000 עבודות בייביסיטר כבר בוצעו דרכה בפועל.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988