הנקראות ביותר

צפו: מוצר ישראלי חדש שפותר בעיה קריטית במקרי חירום

סטארט-אפ ישראלי בשם Celliboost פיתח מערכת ניידת לתקשורת רחבת פס מאובטחת, שמסוגלת לפעול בתנאי שטח קשים ובאזורים נידחים במיוחד ■ זה מה שהיא יודעת לעשות

חברת סטארט-אפ ישראלית בשם Celliboost פיתחה מערכת ניידת לתקשורת רחבת פס מאובטחת בתנאי שטח קשים. הטכנולוגיה של החברה מבוססת על מערכת ניידת נפרדת העושה שימוש בתשתית הסלולרית הרגילה בכדי להעביר במהירות תקשורת נתונים, אודיו ווידאו בנפח גבוה ובאיכות המדמה יכולות של תקשורת קווית.

המערכת הייחודית מיועדת לתקשורת בשטחים כפריים ובשטחים פתוחים ומתאימה לשימוש של צבאות, ארגוני ביטחון וביטחון פנים, רשויות אכיפה ושירותי חירום, לצד גופי תקשורת דוגמת תחנות טלוויזיה ורדיו.

הטכנולוגיה הישראלית החדשה מייצרת גישה רחבת פס הן לתשתית האינטרנט והן למרכז הבקרה של לקוחות הקצה, והיא תומכת באלגוריתם המאפשר לחבר כל ממשק תקשורת אל כל אחד מאופני ההפעלה כחלק מהערוץ הרחב.

המערכת מספקת מענה לצורך הקיים בתקשורת נתונים רחבת פס בכל סוג של שטח ובכל סוג של כיסוי סלולרי - החל מ-3G, דרך GSM ועד LTE. החברה כבר גייסה לקוחות ראשונים במדינות באמריקה הלטינית דוגמת מקסיקו וצ'ילה, והיא מתכננת לגייס שותפים עסקיים ומפיצים בכדי להעמיק את חדירתה לשווקים הגלובליים.

שלחו לי למייל את הדברים הכי החשובים שקרו השבוע בהייטק
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות