למה נעלמו התורים בחנויות של אפל ברחבי העולם?

במקום התורים הארוכים מחוץ לחנויות של אפל, שאפיינו את הימים הראשונים של אחרי ההשקה בשנים הקודמות, היום מחוץ לחנויות הדגל של אפל ניתן למצוא רק כמה אנשים בודדים שמחכים בחוץ ■ הכול מוזמן מראש באינטרנט

חנות אפל בסין  / צילום: בלומברג
חנות אפל בסין / צילום: בלומברג

ההזמנות המוקדמות לדגמים החדשים של אפל, אייפון 7 ואייפון 7 פלוס, נפתחו רק לפני קצת יותר משבוע, והחברה כבר הספיקה לדווח שחלק מהדגמים אזלו מהמלאי. ואולם, היום במקום התורים הארוכים מחוץ לחנויות של אפל שאפיינו את הימים הראשונים של אחרי ההשקה בשנים הקודמות, מחוץ לחנויות הדגל של אפל ניתן למצוא רק כמה אנשים בודדים שמחכים בחוץ.

וההסבר לכך ברור - הכול מוזמן מראש באינטרנט. הדגמים החדשים נמכרים רק בהזמנה מוקדמת ברשת, ובינתיים לא למי שנכנס במקרה לחנות. והמכשירים שהוזמנו נמסרים במועדים שנקבעו מראש. 

לפני השקת הדגמים החדשים הפרשנים היו חלוקים בדעתם אם המכירות של אייפון 7, שדומה מאוד לשני קודמיו בעיצוב החיצוני, יצליחו. ואולם לאחר נתוני מכירות מוקדמות חזקים והעובדה של אייפון 7 בצבע שחור-מבריק אזל לגמרי מהמלאי, המומחים חזרו להיות אופטימיים. "אייפון 7 ואייפון 7 פלוס הם שדרוג רציני, לא מינורי", אומר פטריק מורהד מחברת הייעוץ מור אינסייטס מעמק הסיליקון.

 

צרו איתנו קשר *5988