וויסקי ודגים חריפים: כך נראה הדיון על התקציב בכנסת

בתום דיוני התקציב בוועדת הפנים, ולפני ההצבעה על התקציב במליאה, העומד בראש הוועדה דודי אמסלם ארגן חגיגה עם ארבעה סירים שכללו ארבעה סוגי דגים חריפים ■ בתפריט האלכוהול: רמי מרטין וג'ק דניאלס, שסייעו לח"כים להתפקע מצחוק למראה קריקטורה של ביטן

ועדת הפנים של הכנסת / מתוך טוויטר
ועדת הפנים של הכנסת / מתוך טוויטר

חברי הכנסת אישרו הלילה (ה') את תקציב המדינה לשנים 2018-2017 ואת חוק ההסדרים בקריאה שנייה ושלישית, אבל עוד קודם לכן, אתמול בשעות אחר הצהריים, חגגו בוועדת הפנים את תום הדיונים לקראת ההצבעה על התקציב.

ח"כ דודי אמסלם (הליכוד), שעומד בראש הוועדה, ארגן את החגיגה על שולחנה, ויחד עם חברו למפלגה ויו"ר הקואליציה, דוד ביטן, נראו השניים מרימים כוסית כשלצדם על השולחן עומדים בקבוקי "רמי מרטן" ו"ג'ק דניאלס".

ועדת הפנים של הכנסת / מתוך טוויטר
 ועדת הפנים של הכנסת / מתוך טוויטר

ביטן, שבעצמו נמנע משתיית אלכוהול, הציג בחגיגה בוועדה את הקריקטורה של עמוס בידרמן שבה הופיע בדמות כלב עם שפם ואמר שזו הקריקטורה האהובה עליו.

החגיגה כמובן לא הייתה שלמה בלי מאכלים מושקעים, ולחדר הוועדה הובאו גם ארבעה סירים ובהם ארבעה סוגי דגים חריפים שבישל אמסלם בעצמו, כשהוא גם מקפיד על חבישת כיפה במהלך הסעודה. 

התכנית הכלכלית, אגב, אושרה במהלך הלילה ברוב של 60 תומכים לעומת 48 מתנגדים. התקציב יעמוד בשתי השנים יחד על 906.8 מיליארד שקל, 446.8 מיליארד שקל ב- 2017 ו-460 מיליארד שקל ב- 2018.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988