אמזון מציגה: האפליקציה שתמליץ לכם מה ללבוש בבוקר

אחרי מכשיר ה"אקו" של אמזון שהפך בשנתיים האחרונות ללהיט בארה"ב, משיקה ענקית הטכנולוגיה אמזון את המוצר החדש שלה - "אקו לוק" ■ מדובר במצלמת עומק מבוססת חיישן ואפליקצייה ייעודית שתמליץ לכם מה כדאי ללבוש בבוקר וכוללת עוד כמה פיצ'רים מעניינים

אקו-לוק  צילום: אמזון
אקו-לוק צילום: אמזון

ענקית הטכנולוגיה "אמזון" השיקה את המוצר החדש של החברה - "אקו לוק". הפיתוח החדש הוא למעשה מצלמה עם חיישן עומק, המאפשר להדגיש את הבגדים הנלבשים ולבחון אותם ממספר זוויות שונות. האפליקציה הנלווית למצלמה תדרג את הלבוש שלכם לפי צו האופנה, ותמליץ בפניכם על סגנון עדכני המשלב בין סוגי הבגדים שברשותכם.

המצלמה המיוחדת, שעלותה כ-200 דולר בלבד, יכולה להיות מופעלת על ידי הוראות קוליות ותאפשר למשתמש, באמצעות וידאו, לראות את הבגדים שהוא לובש ממספר זוויות שונות. בנוסף, האפליקציה אמורה לחסוך למשתמשים בה התלבטויות בבוקר ותאפשר למשתמשים להשוות בין מספר סגנונות לבוש שנוסו על ידיהם בעבר.

לאחר מכן האפליקציה תמליץ לנו מבין האפשרויות על סט בגדים שמחמיא לנו מבחינה אופנתית. המכשיר החדש הושק כעת רק בארצות הברית, אך ההערכה היא שכבר בחודשים הקרובים יופצו המצלמות החדשות במדינות נוספות ברחבי העולם - ובהן גם ישראל.

צרו איתנו קשר *5988