צפו: המוצר החדש של גוגל שמעורר התלהבות בעולם

בערב חג סוכות השיקה גוגל שלל מוצרים חדשניים מתחום הבינה המלאכותית שהפכו לשיחת היום בעולם הטכנולוגיה, כשבין שאר הפיתוחים הוצגו גם אוזניות אלחוטיות בשם Pixel Buds, שיודעות לתרגם את המשתמש בזמן שיחה ל-40 שפות שונות

Pixel buds  צילום: יו טיוב
Pixel buds צילום: יו טיוב

בערב חג סוכות, גוגל השיקה שלל מוצרים מבוססי בינה מלאכותית וסייען קולי שדי יודע לעשות כל מה שאתם רוצים, אבל בין שלל הדברים צדו את עינינו אוזניות אלחוטיות בשם Pixel Buds, שיודעות לתרגם אתכם בזמן אמת.

גם מיקרוסופט, חייבים לומר, מציעה תרגום סימולטני בסקייפ, כך שגוגל לא ממש ראשונה בזה, אבל לגוגל, כך נראה, יש שירות תרגום טוב יותר, שלמעט פדיחות אנקדוטליות פה ושם עושה עבודה מאוד טובה.

אז איך זה עובד? מישהו פונה אליכם בשפה זרה, אתם מפעילים את האוזניות, ודרך המיקרופון שעליהן - הדברים שהוא אומר מגיעים לטלפון, ומשם דרך האינטרנט גוגל מתרגמת אותם בין 40 שפות שונות ולוחשת לכם לאוזנייה את הדברים בשפה שלכם. אפשר גם להפך - אתם תדברו לאוזניות, והרמקול של הטלפון ישמיע אתכם בשפה זרה.

העלות לפלא הזה מסתכמת ב-159 דולר. הוא יוצא לשוק בחודש נובמבר, אבל כרגע לא נמכר בישראל, ואין שום אינדיקציה מתי הוא יגיע לארץ.

גלובס טק:
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא?
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988