דיוויד קוסטמן מונה למנכ"ל משותף באאוטבריין

קוסטמן מכהן בדירקטוריון החברה משנת 2014 וינהל את אאוטבריין יחד עם ירון גלאי

ירון גלאי ודיוויד קוסטממן/ צעלום: נועם גלאי
ירון גלאי ודיוויד קוסטממן/ צעלום: נועם גלאי

חברת אאוטבריין הודיעה היום (ד') כי דיוויד קוסטמן מצטרף לחברה כמנכ"ל משותף. קוסטמן יחלוק את הסמכויות הניהוליות עם ירון גלאי, המנכ"ל הנוכחי וממייסדי החברה. קוסטמן, חבר פעיל בדירקטוריון החברה מאז שנת 2014 וימשיך לכהן בתפקידו.

" אאוטבריין נמצאת בעיצומו של תהליך צמיחה ואני צופה האצה משמעותית אף יותר בשנה הבאה. תנאי השוק בשלים לשנה אדירה של דיסקברי ואנו ערוכים עם כל התשתיות האיכותיות ביותר למקסם פוטנציאל זה

לצד שיפור המיומנויות המקצועיות של הצוות הניהולי", אמר גלאי. "בשנים האחרונות דיוויד קוסטמן היה יועץ קרוב והוא מצוי בכל רזי החברה. דיוויד בעל ידע נרחב והיכרות מעמיקה עם הצוות והעסקים שלנו, שאותו הוא משלב עם הניסיון העשיר שלו בחברות גדולות ובתעשיות שונות. "השותפות בינינו תתרום רבות להצלחת החברה" הוסיף גלאי.

בנוסף לתפקידים שהוא ממלא באאוטבריין, קוסטמן מכהן כיו"ר מועצת המנהלים של נייס בע"מ; דירקטור בחברות ironSource ו- SA TIVIT; ואחד ממייסדי Nanoosh. בעבר שימש גם כחבר בדירקטוריון ריטליקס. קוסטמן כיהן כמנכ"ל דלתא גליל ארה"ב וכסמנכ"ל תפעול בחברת Verticalnet. הוא שימש גם כמנכ"ל בחטיבת ההשקעות של ליהמן ברדרס, שם עמד בראשות Internet GroupGlobal ועבד כבנקאי השקעות בחברת NM Rothschild & Sons. . קוסטמן הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מ-INSEAD.