חנויות | בלעדי

פוקס במו"מ לפתיחת חנות אנתרופולוג'י בקניון גינדי TLV

מדובר בחנות רחבה שתחליף את הסניף שפעל במקום של רשת האופנה האמריקאית Forever 21

הראל ויזל / צילום: שלומי יוסף
הראל ויזל / צילום: שלומי יוסף

קבוצת פוקס שבשליטת הראל ויזל במגעים לשכירת חנות של הרשת הבינלאומית אנתרופולוג'י (Anthropologie) בקניון גינדי TLV בשטח של כ-1,300 מ"ר, ובבלעדיות ל-3 שנים - כך נודע ל"גלובס". מדובר בחנות רחבה שתחליף את הסניף שפעל במקום של רשת האופנה האמריקאית Forever 21.

Forever 21 חלשה על שטח רחב יותר של כ-2,000 מ"ר, אשר בנוסף לחנות של אנתרופולוג'י נחתם בחלקו האחר חוזה עם רשת בינלאומית נוספת מקבוצת זארה - Oysho. הרשת עוזבת את הקניון לאחר שבשנה האחרונה צמצמה באופן דרסטי את פעילותה בישראל וסגרה סניפים בקניון איילון ברמת-גן, בקניון מלחה בירושלים, בקריון ובגרנד קניון בבאר-שבע.

בנוסף, בשטח שאותו פינתה Forever 21 צפוי להיפתח גם סניף של רשת שילב בבעלות רונן אלעד, אשר ויזל צפוי להשלים את רכישת מחצית ההחזקות בה בשבועות הקרובים, בכפוף לאישור הרשות להגבלים עסקיים.

אתרופולוג'י, מותג אופנה בינלאומי מקבוצת אורבן, חתם בשנה שעברה על הסכמי זיכיון בלעדיים עם קבוצת פוקס שקיבלה זיכיון לייבא לארץ מותגים נוספים של הקבוצה - אורבן אאוטפיטרס ופרי פיפל. מדובר ברשת אופנה, תכשיטים, ריהוט ומוצרי טיפוח שמונה למעלה מ-200 חנויות בעולם.

עזיבה זו מצטרפת לשוכרים נוספים שביקשו לעזוב את המתחם, ביניהם הרשתות קרולינה למקה וטופ טן מקבוצת קסטרו-הודיס. זאת, על רקע המגעים למכירת השליטה בחברת גינדי השקעות אשר הקניון הוא הנכס העיקרי שלה, ולאחר תוצאות חלשות עבור הקניון שרשם הפסד של 4.5 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2018.

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988