עורך חדש ל"טיים אאוט": ירון טן-ברינק יחליף את נוף נתנזון

טן-ברינק שימש בעבר כמבקר הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות" וכעורך המגזין "רייטינג" ולאחרונה ערך את תוכניתה של לוסי אהריש בערוץ רשת 13 • מו"ל "טיים אאוט" יובל סיגלר: "ירון הוא האיש הנכון בזמן הנכון"

ירון טן-ברינק / צילום: גיל ארבל
ירון טן-ברינק / צילום: גיל ארבל

ירון טן-ברינק ימונה לעורך הראשי של המגזין "טיים אאוט". טן-ברינק יחליף את נוף נתנזון, שיוצאת ללימודים בארצות-הברית.

טן-ברינק (43) שימש במהלך שנות ה-90 כעורך מדורי תרבות במקומונים, ולאחר תקופת לימודים ומגורים בחו"ל חזר לישראל, כשבין השנים 2004 ל-2008 שימש כמבקר הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות" וככתב בכיר במגזין "7 לילות". בין 2008 ל-2010 ערך את השבועון "רייטינג" שהיה שייך לקבוצת "מעריב".

בשנים האחרונות עסק טן-ברינק בעיקר בעריכת תוכן בטלוויזיה המסחרית: בקשת וברשת ("שיחת היום עם לוסי אהריש") ויצר את סדרת הדוקו "המשפיעים".

היום (א'), כאמור, הודיע מו"ל "טיים אאוט", יובל סיגלר, על מינויו והוא ייכנס לתפקיד בתחילת אוגוסט. במסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי למגזין השבועי, לאתר האינטרנט ולפיתוח מחלקת הווידאו החדשה של "טיים אאוט".

מטעמו של טן-ברינק נמסר: "אני שמח וגאה להצטרף למערכת 'טיים אאוט'. אני מודה ליובל סיגלר על האמון ומקווה להיכנס לנעליה האלגנטיות של נוף נתנזון ולעבוד עם הצוות המצוין שהתגבש שם.

"בהזדמנות הזאת אני מבקש להודות לאנשי המקצוע ברשת 13 על תקופה מאלפת ומהנה, ובעיקר לאבי צבי, אוריה צנגן ומגי וילנסקי - ומעל כולם ללוסי אהריש - האישה הכי מוכשרת ואמיצה שיצא לי לעבוד איתה".

סיגלר הוסיף: "ירון הוא האיש הנכון בזמן הנכון להוביל את 'טיים אאוט' לעידן חדש של מדיה משולבת בפרינט, בדיגיטל ובווידאו. תודה רבה והרבה אהבה לנוף נתנזון על 3.5 שנים של הישגים משמעותיים ומצוינות שאף זכתה להכרה בינלאומית".

צרו איתנו קשר *5988