עיתונאית אמריקנית: טראמפ תקף אותי מינית לפני שני עשורים

במאמר שפרסמה העיתונאית אי. ג'ין קארול ב-"ניו יורק מגזין", היא טוענת כי הנשיא האמריקני "פשט את מכנסיו ודחף את אצבעותיו לאזור מוצנע שלי, ואת איבר מינו לתוכי" בחדר הלבשה בחנות במנהטן • הבית הלבן: "סיפור שיקרי ומומצא לחלוטין"

הנשיא טראמפ/  צילום: רויטרס Kevin Lamarque
הנשיא טראמפ/ צילום: רויטרס Kevin Lamarque

אי. ג'יי קארול, עיתונאית וכותבת טור עצות במגזין "אל", טוענת כי נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ תקף אותה מינית לפני כשני עשורים בתא הלבשה בחנות במנהטן, ניו יורק. בטור אישי שפרסמה אמש (שישי) קארול ב-"ניו יורק מגזין", העיתונאית תיארה כי טראמפ "פשט את מכנסיו, ודחף בכוח את אצבעותיו לכיוון אזורים מוצנעים שלי, תוך שהוא תוחב חלקית, או לגמרי, את איבר מינו לתוכי".

לדבריה, "בסתיו 1995 או באביב 1996", היא נפגשה עם דונלד טראמפ בסניף של "ברגדורף גודמן", חנות כלבו במנהטן. היא סיפרה כי תחילה המפגש היה ידידותי. איל הנדל"ן דאז הכיר אותה כ"אשת העצות" מהעיתון ואמר לה כי רכש מתנה "בעבור בחורה" וכי הוא צריך את עזרתה.

בזמן שהיו במחלקת ההלבשה התחתונה, קארול סיפרה שטראמפ עודד אותה למדוד חליפת תחרה, "תנסה את זה אתה", אמרה קארול שהשיבה לטראמפ, "זה הצבע שלך". לדבריה, השניים נכנסו יחד לתא ההלבשה, שם אירעה ההטרדה.

"ברגע שהדלת של חדר ההלבשה נסגרה, הוא טלטל אותי, דחף אותי אל הקיר, היכה בראשי דיי בחוזקה והצמיד את פיו לשפתיי. הזדעזעתי כל כך ודחפתי אותו בחזרה", כתבה קארול. "הוא תפס את שתי זרועותיי ודחף אותי אל הקיר פעם נוספת, וכשהתברר לי עד כמה הוא גדול, הוא הצמיד אותי על הקיר בכתפו, תחב את ידו מתחת למעיל שלי ומשך את מכנסיי הטייטס שלי".

לאחר התקרית, שלפי קארול ארכה שלוש דקות, סיפרה כי פנתה לשני חברים עיתונאים שלה. אחד עודד אותה להגיש תלונה למשטרה, והשני ייעץ לה לשכוח מהמקרה. "אל תספרי לאף אחד, תשכחי מזה! יש לו 200 עורכי דין, הוא יקבור אותך", אמר.

הבית הלבן פרסם הצהרה בה הכחיש בתוקף כל טענה שעלתה מהפרסום. "מדובר בסיפור שקרי לחלוטין ומנותק מהמציאות המתואר כ-25 שנים לאחר שלכאורה התרחש. כל מטרתו היא פשוט כדי לגרום לנשיא להיראות רע", נכתב בהצהרה.

הטענה של קארול כי הותקפה מינית על ידי טראמפ היא אחת מתוך שש תקריות שהתפרסמו לאחרונה בספרה החדש "בשביל מה אנחנו צריכות גברים?". קארול בת ה-75 טענה כי בנוסף לטראמפ הותקפה בעבר גם על ידי אחד ממנהלי רשת CBS לשעבר לס מונבס.

צרו איתנו קשר *5988