נכנע ללחצים: אדם נוימן התפטר רשמית מתפקידו כמנכ"ל WeWork

"הביקורת שהופנתה כלפי הפכה להסחת דעת משמעותית, והחלטתי שזוהי ההחלטה הכי טובה לכולם שאפרוש מתפקידי כמנכ"ל החברה", אמר נוימן בהצהרה רשמית • על פי דיווח ב"וול סטריט ג'ורנל", אדם נוימן ימשיך לכהן כיו"ר We, חברת האם של WeWork

אדם נוימן/ צילום:רויטרס
אדם נוימן/ צילום:רויטרס

מנכ"ל We, חברת האם של WeWork, אדם נוימן פרש מתפקידו על רקע המחלוקת על כיהונו. הלחצים על נוימן והכתבה ב"וול סטריט ג'ורנל" שחשפה את התנהלותו עשו את שלהם, נוימן יפרוש מתפקיד המנכ"ל וישאר לכהן כיו"ר חברת We בלבד.

לפי הדיווח שפורסם ב"וול סטריט ג'ורנל", בנו של יו"ר סופטבנק, שהשקיע מיליארדים של דולרים ב-WeWork, הוביל את המהלך להדחת נוימן.

"בעוד החברה שלנו בשיאה, בשבועות האחרונים, הביקורת שהופנתה כלפי הפכה להסחת דעת משמעותית, והחלטתי שזוהי ההחלטה הכי טובה לכולם שאפרוש מתפקידי כמנכ"ל החברה", אמר נוימן בהצהרה רשמית על התפטרותו לתקשורת.

זכויות ההצבעה של נוימן בחברה יצומצמו משמעותית כך שהוא לא יחזיק יותר בקול הרוב. נוימן הוא בעל הנתח הגדול ביותר בחברה עם כ-115 מיליון מניות, ומבנה השליטה בחברה נתן לו כמות עצומה של שליטה.

עתידו של נוימן ב-WeWork הוטל בספק בעוד החברה מתכוננת להנפקה ראשונית לציבור בבורסות וול סטריט. החברה דחתה את הנפקתה לאחר שפירסמה דוח על ספקות בנוגע לחבר המנהלים שלה והערכת השוק.

האזינו לפודקאסט "גלובסטוק"