מינוי סער למנכ"ל משרד המשפטים: עו"ד ערן דוידי

שר המשפטים יביא את מינויו לתפקיד לאישור הממשלה ביום ראשון • סער: "מהיכרות קרובה וארוכת שנים - אין לי כל ספק ביכולתו למלא את תפקיד המנהל הכללי של משרד המשפטים בהצלחה רבה"

עו"ד ערן דוידי / צילום: יח"צ
עו"ד ערן דוידי / צילום: יח"צ

שר המשפטים גדעון סער מסר כי הוא יביא לאישור הממשלה ביום ראשון את מינויו של עו"ד ערן דוידי לתפקיד מנכ"ל משרד המשפטים. זאת, לאחר שוועדת המינויים בראשות נציב שירות המדינה פרופ׳ דניאל הרשקוביץ מצאה אותו מתאים לתפקיד והמליצה למנותו.

עו"ד דוידי הוא בעל תואר ראשון במשפטים ובממשל מהמרכז הבינתחומי, שניהם בהצטיינות יתרה, ובעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת קולומביה שבניו-יורק, ארה"ב.

משנת 2018 ועד היום, משמש עו"ד דוידי כמנכ"ל מרכז מיטיב, מכון לחקר ויישום פסיכולוגיה חיובית. לפני כן שימש עו"ד דוידי כראש פרויקט מרכזי חדשנות במועצה להשכלה גבוהה. לפי הודעת השר, לעו"ד דוידי ניסיון משמעותי בתפקידים ניהוליים ובתפקידי מטה בשירות הציבורי, לרבות כראש מטה שר הפנים וכיועץ מקצועי בכיר לשר החינוך, וכן ניסיון משפטי כעוזר משפטי לנשיא בית המשפט העליון (דאז) השופט אהרון ברק. כמו כן עבד כעו"ד במגזר הפרטי.

שר המשפטים סער: "מהיכרות קרובה וארוכת שנים עם עו״ד דוידי, אישיותו ומקצועיותו - אין לי כל ספק ביכולתו למלא את תפקיד המנהל הכללי של משרד המשפטים בהצלחה רבה".

צרו איתנו קשר *5988