30 אנשי עסקים קנו דירות בפרוייקט "אלוני בורכוב" בר"ג

כ-30 אנשי עסקים בכירים קנו בימים אלו, במכירה מוקדמת, 40 מתוך 144 הדירות בפרוייקט מגורי היוקרה "אלוני בורוכוב", בן 2 מגדלים, שייבנה ברחוב שפירא בר"ג, על גבול גבעתיים. תמורת המכירות נאמדת בכ-14 מיליון דולר.

היזמים הם חברות גבור ספורט וב.ס.ר. להלן רשימה חלקית של הקונים: * המסעדן מתי רחמינוב קנה שניים מתוך ארבעת הפנטהאוזים של המגדל הראשון, בתמורה כוללת של 1.31 מיליון דולר (פנטהאוז בן 200 מ"ר, ועוד מרפסות, ב-690 אלף דולר, ופנטהאוז בן 160 מ"ר ומרפסות, ב-620 אלף דולר).

* עמי וטדי שגיא, בעלי שליטה בחברת היי-טק, קנו 3 דירות. היזמים מוכרים דירות 4 חדרים במחיר התחלתי של כ-350 אלף דולר, ודירות 3 חדרים במחיר התחלתי של כ-270 אלף דולר.

* עו"ד רוני בר-און מירושלים קנה 2 דירות.

* סוכן הביטוח אבנר קופל, מבעלי סוכנות הביטוח אור, קנה 2 דירות.

* איתן אלדר, רועי גיל ויהודה סאיג, בעלי השליטה בגבור ספורט, קנו כל אחד דירה.

* המהנדס קלמן סופרין, מבעלי ב.ס.ר, קנה דירה.

* כמה עורכי דין, המייצגים את שתי החברות היזמיות, קנו אף הם דירות במגדלים.

גבור ספורט היא בעלת 75% בפרוייקט, וב.ס.ר הנדסה ופיתוח בעלת 25%. שתי החברות קנו את המגרש בדצמבר אשתקד ממשפחת טננבאום ב-17.25 מיליון דולר. על המגרש עמד בעבר בית החרושת פלאלום.

חלק מהקונים קשורים בעיסקאות נוספות זה עם זה, וכן עם גבור ספורט: רחמינוב שכר מהחברה את המסעדה בקומת הקרקע של בית המשרדים בית גבור ספורט בר"ג. קופל קנה מגבור ספורט כשתי קומות בבית המשרדים ב-3.8 מיליון דולר. עו"ד בר-און קנה אף הוא שטחים בבניין, והשכיר את חלקם.

ב.ס.ר וגבור ספורט הקימו באחרונה חברה משותפת, בשם ב.ס.ר אירופה, המשקיעה ברכישת נכסים במזרח אירופה. קופל קנה באחרונה מניות בכ-200 אלף דולר בחברה זו, בהקצאה פרטית. נראה שגם בעלי מניות פרטיים אחרים בחברה זו קנו דירות באלוני בורוכוב.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988