גלעדי ורקאנטי שכרו את הכלכלן יעקב שיניין לקראת המכרז על ערוץ 2

"מודלים כלכליים" עוסקת בניתוח כלכלי אסטרטגי לגופים כלכליים גדולים במשק הישראלי. בעבר עסקה "מודלים כלכליים" גם בתחום התקשורת, בין היתר במיזוג הכבלים, וכן טיפלה בחברות הסלולר

למרות השמירה על שקט יחסי מצד קבוצת נגה 2 שבבעלות אביב גלעדי ואודי רקאנטי לקראתה מכרז לערוץ 2 , היום הודיעה הקבוצה כי חברת הייעוץ הכלכלי אשר תלווה אותה בהכנה למכרז הינה חברת "מודלים כלכליים" בראשותו של יעקב שיינין.

"מודלים כלכליים" עוסקת בניתוח כלכלי אסטרטגי לגופים כלכליים גדולים במשק הישראלי. בעבר עסקה "מודלים כלכליים" גם בתחום התקשורת, בין היתר במיזוג חברות הכבלים וכן טיפלה בחברות הסלולר.

בניגוד לשאר הקבוצות אשר לוקחות חלק במכרז ערוץ 2 , בנגה 2 שנמצאת בניהולו של מודי פרידמן לשעבר מנכ"ל ערוץ 10, מנסים לשמור על פרופיל נמוך, לפחות תקשורתית. בניגוד לקבוצות אחרות בשלב זה החברה אינה נעזרת באנשי יחסי ציבור.

עם זאת, דווקא בימים אלה מנהלת החברה משאים ומתנים עם גורמים נוספים המעוניינים להיכנס לשותפות בחברה. בין הגורמים הרציניים גם האחים ברקת ולא מן הנמנע כי כבר בימים הקרובים תושלם העסקה בין הצדדים וברקת יהפכו לשותפיהם של גלעדי ורקאנטי. בתקופה האחרונה הועלו שמו של אילן שילוח, מנכ"ל קבוצת מקאן אריקסון ישראל כשותף אפשרי בקבוצה אולם שילוח מנהל משאים ומתנים במקביל גם עם ערוץ 10 כך שלא ברור בשלב זה לאיזו מן הקבוצות יצטרף.

למרות שההצעות למכרז יוגשו על ידי הקבוצות רק ב-5 בינואר, מזה חודשים לא מעטים שהקבוצות מתכוננת במלוא המרץ לקראת המכרז שבמסגרתו תכריע מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו מי יהיו 2 הזכיינים שיפעילו את ערוץ 2 החל מנובמבר 2005 ועד 2015.

צרו איתנו קשר *5988