ועידת ישראל לעסקים 2008

אלעד פרנקל, מנכ"ל Aqwise: שדרוגי תשתיות יהיו הנושא החם של השנתיים הקרובות - עד ליציאה מהמשבר

[לאתר ועידת ישראל לעסקים] צור בן דוד, מייסד Blue Eye בועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "הקלינטק לא יכול להעתיק מודלים עסקיים מתעשיית ההייטק והביומד. מדובר בסקטור שמרני יותר שחייב להפוך במהירות, תוך 3-4 שנים, לחברות רווחיות ש"מחזיקות מים"
גלי וינרב
15.12.2008

חיים רומנו: "אם פעם היה לנו זמן להיערך ולהגיב לתקלה או תאונה, היום חצי שעה אחרי הנחיתה יעלה סרטון ביו-טיוב"

מנכ"ל אל-על בפאנל שעסק בהתנהלות תקשורתית בעת משבר בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "אנו משתדלים להעביר לעובדים שלנו בצורה בלתי אמצעית את הבעיות שבפניהן אנו עומדים, אבל באותה נשימה לספר להם גם על הפתרונות. מי שלא עושה כך עשוי לגרום לארגון שלו להכנס ל'לופ' של נבואות שמגשימות את עצמן" ; לכל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים
אורלי פלג-מזרחי
15.12.2008

יו"ר ועדת החינוך בוועידת ישראל לעסקים: "רוב המורים למתמטיקה ביסודי עשו רק 3 יחידות לימוד בבגרות"

ח"כ מיכאל מלכיאור: "לפקיד האחרון במשרד האוצר יש יותר משקל מאשר לשרת החינוך" ; "צריך להעביר חקיקה שקובעת שהחינוך הציבורי יקבל את כל ההעדפה, כדי שלא תהיה בריחה לחינוך הפרטי. אם זה לא יקרה תוך שנה-שנתיים, אין עתיד לחינוך הציבורי"
דיאנה בחור-ניר‏
15.12.2008

רוני חזקיהו בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "אני מצפה שהבנקים לא יחלקו דיבידנדים בשנה הקרובה"

"המשבר הוא פיננסי הגם שאנו מתמקדים כאן במשבר הריאלי - עד כה יצאנו בסדר אבל זה לא מבטיח שום דבר ולכן אני בעד שמרנות" ; ידין ענתבי: "בטווח הארוך אומר שלעולם הכלכלה הישראלית לא יכולה להיות בפוזיציה יותר שמרנית מכלכלות אחרות"
רון שטיין
15.12.2008

שוקי אורן: "המדינה לוקחת כיום סיכונים גדולים יותר בתחום התשתיות, אך אין זה מתפקידה להחליף את היזם"

ניר גלעד, מנכ"ל החברה לישראל ובעבר החשכ"ל: "היום אף אחד לא מוכן לקחת את הסיכון במסגרת תהליך קבלת ההחלטות"
יעל גרונטמן
15.12.2008

עיני: "בר-און אומר אני הריבון, אני הקובע, אני שר האוצר"; "במקום ששר אוצר נמצא בכזה בונקר מצאנו אוזן קשבת אצל רה"מ"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; יו"ר ההסתדרות דיבר בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" ; "בשבוע שעבר הייתי בישיבה של לשכת התיאום של כל הארגונים הכלכליים, בה כל אחד דיבר מבטנו והשמיע את המצוקה בה הוא שרוי, היתה קריאה פה אחד: 'אנחנו קוראים לך להשבית את המשק'" ; "אני לקחתי החלטה ולא השבתתי את המשק"
ארז וולברג
15.12.2008

אלפרד אקירוב בוועידת ישראל לעסקים: "על איזה טייקונים מדברים? הטייקונים כבר לא קיימים"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; לכל ידיעות הוועידה ; יו"ר אלרוב: "אלרוב היא לא חברת עדר שרצה לאן שכולם רצים - הודו, סין ורוסיה" ; תקף את שר האוצר, רוני בר-און: "הוא דיבר פה חצי שעה, ולא הבנתי כלום. מה שהוא אמר לא רלוונטי"
הדס מגן
15.12.2008

"לא ייתכן שבעלי האג"ח יהיו הנפגעים העיקריים כשהחברה נפגעת; בעל השליטה ובעלי המניות צריכים לשלם קודם כל את המחיר"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" אמרה יעל אנדורן, מנכ"ל עמיתים: "צריכה להיות הגבלה על חלוקת דיבידנדים. חלק מהבטוחות שניתנו לא טובות או לא קיימות"
רועי ברגמן
15.12.2008

שר האוצר בר-און: "גם בתרחיש האופטימלי, המשק הישראלי יסבול מהאטה משמעותית ביותר ב-2009"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; בר-און בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "אין אף אחד שמוטרד מהפיטורים ומהאבטלה יותר ממני, אבל צריך להבין ששר אוצר לא מתעסק בהקצאות למפעלים קטנים. לאף אחד אין יותר חמלה מאשר לי ולאולמרט" ; "ליצר התחרות יש פן קשה של תאוות בצע"
ארז וולברג
15.12.2008

סקירת ה"אקונומיסט": "בנימין נתניהו הוא הבחירה הנכונה ביותר לראש ממשלה בישראל מבחינה כלכלית"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; הסקירה הוצגה בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" ; על פי סקירת ה"אקונומיסט", המשבר הכלכלי תופס את ישראל במצב הגרוע ביותר מבחינה פוליטית, "חודשיים לפני בחירות ועם ראש ממשלה מכהן חלש"
שי ניב
15.12.2008
ארז וולברג
15.12.2008

שאול שני: עושים עוול לברזיל כשמשייכים אותה למדינות ה-BRIC; היום יש הזדמנות מצויינת לכניסה להשקעה בה

הבעלים של ECI ובעל השליטה בחברת הטלקום הברזילאית GVT אמר כי בתור מי שהשקיע כמיליארד דולר בברזיל המפגש עם מערכת השלטון והחוק של ...
יעל גרונטמן
15.12.2008

"עיתון צריך להיות מבדר, צריך להפסיק להביא אותו הביתה"

שיחה על עתיד העיתונות עם סם זל, מיליארדר ויו"ר ומנכ"ל טריביון ; "אתה מתעסק עם עולם שלא יודע את התשובות חוץ מזה שהמודל הנוכחי לא עובד"
חגי גולן ולילך סיגן
15.12.2008

עדי מרום, חבר בדירקטריון קבוצת GVT ברזיל: "טיפשות ועקשנות ישראלית הובילה אותנו בתחילה שלא לקחת שותף מקומי"

בפאנל על פוטנציאל ההשקעות בברזיל במסגרת ועידת ישראל לעסקים 2008 נשא דברים עדי מרום, חבר בדירקטריון קבוצת GVT ברזיל. החברה הפועלת ...
יעל גרונטמן
15.12.2008

סטפק: "גם דרישה לתשואות גבוהות בהנפקות לא היו מביאות בחשבון מצב כמו שיש כעת בשוק האג"ח הקונצרני"

[לאתר ועידת ישראל לעסקים] ורמוס, מנכ"ל פסגות: "המחויבות היום היא למצות את כל האפשרויות להחזיר את הכסף, גם אם בחלק מהמקרים נבצע הסדרים ונאלץ למחול על חלק מהחוב. למשל, נדרוש כי מול חוב שלא ישולם יהיה פיצוי בצורת אג"ח להמרה או מניות"
תמר קובלנץ
14.12.2008

נותני החסות לפרויקט שנת ה-100 לת"א: לאומיקארד, דור אלון, מטרנה ואיזיפארק

כפי שנחשף בועידת ישראל לעסקים של "גלובס" - לראשונה בישראל, חברות מסחריות נותנות חסות מתמשכת לאירועי תוכן לאורך שנה שלמה וחולקות ...
יוסי ניסן
14.12.2008

גדעון עמיחי: "המנכ"לים שמקצצים 10% משכרם - פופוליזם עלוב"; מוריס קאהן: "המנהיגות אינה נהנית מאמון הציבור"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; עמיחי, מנהל הקריאיטיב הראשי ושותף בשלמור-אבנון-עמיחי: "המנהיגות שלנו היא של 'No, I don't. המנהלים של היום היסטריים. אנחנו מונעים מרוע, מונעים מחשדנות - ואחר-כך מתפלאים שהצרכנים לא מאמינים לנו. הלך הרוח הוא של קריסה"
ארז וולברג
14.12.2008
הצג כתבות נוספות קבל ניוזלטר סיכום יומי בכל ערב
צרו איתנו קשר *5988