דפני ליף בחדשות - עמוד 4

סוכן חדשות
 
דפני ליף: "בשביל מה האלימות המיותרת ומעצרי-השווא?"
ליף בראיון לתוכנית "שישי עם טל ברמן" בערוץ 1: "הפקחים של הסיירת הירוקה של העירייה הגיעו כמו רוטווילרים, קרעו אוהל שהיה באוויר" ■ "הכול בכנסת קומבינות"
  
 
חולדאי לראשי המחאה: תפגינו בירושלים, זה המקום הנכון
"מעצרה של דפני ליף היה טעות", אומר חולדאי, "אבל אני כמבוגר האחראי צריך לאפשר לאזרחים לקיים חיים נורמלים בעיר" ■ ומה ההצעה? "תלכו להפגין בירושלים מול הכנסת נגד השיטה ההזויה של הממשלה"
  
 
אביה של דפני ליף תוקף את שרון גל: "פופוליסט וגס-רוח"
ינעם ליף מפרסם היום מכתב פומבי המיועד לבתו, בו הוא תוקף את מנחה "לילה כלכלי" ■ "תכניו העיתונאיים והרוחניים נשמעים כמו אוסף של ססמאות"
  
 
אלעזר שטרן: "המוחים מת"א לא עשו הרבה זמן מילואים"
ראש אכ"א לשעבר, בביקורת על אנשי המחאה: "אין שוויון בנטל, אף פעם לא היה פה וגם לא יהיה פה. גם בין שירות לאומי לשירות צבאי אין שוויון"
  
 
יומן המחאה / דרור פויר: תשכחו מצדק חברתי, נתחיל בדמוקרטיה
המעצר האלים של דפני ליף, הרחובות הזועמים בת"א ובירושלים וקציני המשטרה שאיבדו פרופורציות ■ דרור פויר בעקבות השבוע שבו המחאה חזרה לאופנה
  
 
דפני ליף עונה לשרון גל: "לא מעניינת אותו האמת, רק לגרום נזק למחאה דרכי; אני לא שמאל קיצוני ועובדת שנים 12 שעות ביום - מנסים לעשות לי רצח אופי"
ליף בתגובה בת 15 סעיפים בפייסבוק: "לא כאן בשביל דירות ברוטשילד, אלא כדי שהחברה הישראלית תהיה בריאה והוגנת" ■ "מירי רגב מאוד אגרסיבית"
  
 
רגב: "המפגינים - אנרכיסטים שמנסים להפיל השלטון; דפני ליף מהשמאל הקיצוני לא מייצגת את הציבור"
דיון סוער בכנסת על ההפגנה בת"א ■ השר אהרונוביץ': "אין מדיניות מלמעלה לנהוג בתקיפות יתר" ■ רגב לזועבי: "את ח'איינה - לכי לעזה" ■ ח"כ אופיר אקוניס: "ח"כ חנין מחד"ש מארגן את ההפגנות - הם כולם קומוניסטים"
  
 
שרון גל: "במה דפני ליף עבדה מהקיץ? כל פעם שהיא לא תמצא דירה בת"א ייצאו לגור באוהל?"
גל בפייסבוק של "לילה כלכלי": קל לי להזדהות עם מצוקה, אך היא לא קיימת בשדרות רוטשילד ■ "קשה לשכנע אותי שמי שבא מכפר שמריהו הוא הנהגה אותנטית, נקייה, אחראית ועקבית" ■ "יש הבדל בין צדק חברתי למחאה פוליטית"
  
 
אביב לביא / אייר: גיל ג'יבלי
אביב לביא
כולם הפסידו מהקצנת המחאה
הציבור הרחב מתקשה להזדהות עם ונדליזם, וספק אם יגיע להפגנה הבאה
מאז ההתלקחות שהתרחשה בצהרי יום שישי בין המשטרה למפגיני המחאה החברתית, נשאלה בעשרות גרסאות השאלה מי צודק: מי הצית את האלימות, מי חצ...המשך
  
 
עשו פוליטיקה, לא מלחמה
עצה לראשי המחאה: אם רוצים לשנות דברים, אין מנוס מפוליטיקה
  
 
דרור פויר / איור: גיל ג'יבלי
דרור פויר
הפעם זו דווקא לא הכלכלה
ראיתי אמש שוטרים בועטים, מושכים בשערות, מחלקים אגרופים ודוחפים
המשטרה פעלה באלימות לא מוצדקת, על כך אין שום עוררין. יעידו התמונות, הסרטים, העצורים וכל מי שהיה שם. גם אני הייתי שם. ראיתי קצין לו...המשך
  
 
נתן זהבי: "דפני ליף לא תפגע בזבוב; השוטרים אלימים"
בתוכניתו ברדיו 103FM תקף זהבי את המשטרה ואת הבנקים וגיבה את המפגינים ■ "אף אחד לא זרק עליכם אבנים או שקיות מלאות בחרא כמו בירושלים. מתי משטרת ישראל עצרה את ראשי המאבק של החרדים? מעולם לא!"
  
 
"השוטר חנק אותי ואמר לי: עכשיו תראה מה זה; ביבי פוחד"
אשר אלבו, מורה לאזרחות, ספרות והיסטוריה, מתאר רגעים אלימים בגן העיר ■ שירי פרציגר, שעבדה בוועדת טרכטנברג, הותקפה גם היא ע"י שוטרים ■ אביה, אבי פרציגר: "שוטרים התנפלו על הילדים שלי ללא התגרות, ראשי המחאה סומנו"
  
 
סתיו שפיר: "נמרחנו על הרצפה וחטפנו מכות משוטרים"
(עדכון) - שפיר בגל"צ: "המשטרה לא נותנת לנו אישור להפגין; זה מגיע מהממשלה" ■ איציק שמולי: "למופע האימים שכלל גל של הרס ואלימות אין הצדקה. יש דרכים מספיק אפקטיביות מעבר לניפוץ חנויות ומכות עם שוטרים"
  
 
אלפים התפרעו בת"א וניפצו חלונות בנקים
(עדכון) - 85 איש נעצרו בעימותים בין הפעילים למשטרה ■ מפגין שנפצע: "אלה טיפות הדם המתוקות ביותר שיצאו מאפי" ■ סתיו שפיר: "מלמעלה מנסים לעצור את המחאה" ■ צפו בסרטונים מההפגנה הסוערת
  
 
צפו: דפני ליף נעצרת במהלך ההפגנה בשדרות רוטשילד
(עדכון) - כ-20 שוטרים ופקחי עירייה הגיעו למקום בצהריים ומנעו מעשרות הפעילים החברתיים להקים אוהלים ואף עצרו את מארגנת ההפגנה, דפני ליף
  
 

<    12345678910111213    >

   נמצאו 200 כתבות   |   עמוד 4 מתוך 13

צרו איתנו קשר *5988