ישראל יקרה לנו בחדשות

סוכן חדשות
 
בנימין נתניהו / צילום: רויטרס
"נתניהו מפזר הבטחות על הוזלת 3 מוצרים; לעג לרש"
"ישראל יקרה לנו": "היו לנתניהו 6 שנים לטפל בבעיות השורש של הכלכלה הישראלית: לפרק מונופולים, להוזיל את הדיור ולמנוע צמיחת מונופולים חדשים כפי שקורה במשמרת שלו בנושא הגז – אך הוא לא עשה דבר"
  
 
איציק אלרוב: "פיקוח המחירים - אקמול לחולה סרטן"
איציק אלרוב, מייסד תנועת "הצרכנים": "על מנת להוריד את מחיר מוצרי החלב, על משרדי החקלאות והאוצר לפתוח את שוק ייצור החלב לתחרות" ■ דובר "ישראל יקרה לנו", אייל עופר: "מדובר בסגירת הדלת לאחר שהסוסים ברחו מהאורווה"
  
 
"מעמד הביניים נהיה עני יותר - אך לא טיפש יותר"
עופר, ממקימי "ישראל יקרה לנו", עונה ללפיד: "לא התמודדת עם שוק המזון, אתה מסרב להתעמת עם קבלני דירות. לא תרמת דבר להורדת יוקר המחיה" ■ "היית אמור להתעמת עם מוקדי הכוח שמייצרים את יוקר המחיה הבלתי נסבל"
  
 
"המדד הגבוה אינו מעיד כלל על התעוררות האינפלציה"
"ישראל יקרה לנו": "האם מישהו בממשלה או בבנק ישראל זוכר את היעד של יציבות מחירים או הבטחות להורדת יוקר המחיה?"
  
 
"אמון הציבור" ו"ישראל יקרה לנו" עתרו לבג"ץ נגד יצוא הגז
בעתירה העלו הארגונים טיעונים שלא זכו להתייחסות בשתי העתירות שכבר הוגשו בנושא, ובהם השפעות יצוא הגז על הורדת יוקר המחיה ועל פיתוח התעשייה בארץ
  
 
אבישי מתיה
אבישי מתיה
כיכר העיר ריקה
המחאה מתה. בניגוד לתחזיות, קיץ 2013 הוא סתם קיץ
המע"מ עולה. הדלק מתייקר. הקצבאות מקוצצות. והרחובות שוממים. אין איש. כיכר העיר ריקה. למעט כמה מאות שמציקים לשר סילבן שלום, ועוד כמה...המשך
  
 
תגובות להורדת הריבית: "בנק ישראל גמר את התחמושת שלו"
"ישראל יקרה לנו": "הורדת הריבית בחצי אחוז תוך שבועיים משדרת פאניקה" ■ מנורה מבטחים: "אנו מעריכים שהריבית תישאר נמוכה ולאורך זמן עם אפשרות להורדה נוספת"
  
 
"כיצד נותנים סכומי עתק למקורבים? לחקור את ראשי המשק"
הסערה סביב ההסדר בין בנק לאומי לנוחי דנקנר נמשכת ■ בתנועת "ישראל יקרה לנו" קוראים היום לראש הממשלה נתניהו ושר האוצר לפיד להקים ועדת חקירה: "הציבור חש מרומה, מאות מליונים נמחקים מדי שנה ואת הלקוח הקטן רודפים"
  
 
אלרוב: "במקום לחלוב פרות, בתנובה חולבים את הצרכן"
איציק אלרוב, ממובילי המחאה החברתית, על העלאת מחיר הקוטג' של תנובה: "יש להורות על פירוקה המיידי של תנובה למספר חברות קטנות שיתחרו זו בזו" ■ תנועת ישראל יקרה לנו: "הפיקוח הממשלתי כלל אינו יעיל במניעת התייקרויות"
  
 
"הרשתות מוכנות לשקיפות מחירים - בהתערבות המחוקק"
לטענת "אמון הציבור", רשתות השיווק מביעות הסכמה עקרונית לדרישת הארגונים החברתיים לשקיפות מחירים ברמת הסניף - בתנאי שתמוסד ע"י המחוקק
  
 
"שטייניץ מתראיין בחו"ל כי הוא חושש משאלות נוקבות"
ב"ישראל יקרה לנו" מגיבים לריאיון שהעניק שר האוצר ל"בלומברג" השבוע: "שטייניץ טען ש'אין צורך בהעלאת מיסים' לאחר שרק לפני שלושה חודשים העלה את המע"מ ב-6%"
  
 
"רני רהב, משכורות העתק ליח"צנים כמוך - זה הכסף שלנו"
"ישראל יקרה לנו" במכתב תגובה לרהב, שביקר בחריפות את השר כחלון: "דבריך הם צביעות גמורה... חברות הסלולר עשקו את תושבי ישראל במשך עשור" ■ רהב: "לצערי, הבנתו של אייל עופר בכלכלה אפסית; אלפי ישראלים פוטרו בגללו"
  
 
ארגוני המחאה: חרם על חטיפי אסם, קטשופ היינץ, סקי וסנפרוסט
(עדכון) - "ישראל יקרה לנו": "להחריף את שביתת הקונים" ■ אלרוב: "חברות המזון פתחו במתקפה משולבת על הצרכנים" ■ "להוריד מסל הצריכה 10% כדי להעביר מסר ברור - עד כאן" ■ פרשנות: הכדור במגרש של הצרכנים
  
 
אלי ישי קורא לחרם צרכנים כדי להיאבק בגל ההתייקרויות
שר הפנים: "על הציבור לזכור כי יש לו כוח רב, וביכולתו להימנע מלצרוך מוצרים יקרים" ■ "ישראל יקרה לנו" בתגובה לישי: "עכשיו נזכרת, 3 חודשים לפני הבחירות?"
  
 
"ישראל יקרה לנו": שביתת קונים נגד אסם החל מיום ראשון
על רקע העלאת המחירים, התנועה הכריזה כי בשלב הראשון היא קוראת להימנע מקניית חטיפים של אסם, ובראשם במבה וביסלי, וכן קטשופ אסם - למשך חודש
  
 
"ישראל יקרה לנו" לשופרסל: הורידו את מוצרי יוניליוור מהמדפים
כתבה למנכ"ל שופרסל, איציק אברכהן: "המסר שלך ליוניליוור צריך להיות: עדיין תרוויחו, אבל פחות - לא ניתן לכם להמשיך לעשוק את הצרכן הישראלי"
  
 

   1234    >

   נמצאו 54 כתבות   |   עמוד 1 מתוך 4

צרו איתנו קשר *5988