מינויים בוואלה: דודו בקר מונה למשנה למנכ"ל; בן פלדמן - סמנכ"ל הכספים

בקר הולך עם אילן ישועה דרך ארוכה, מימי מט"ח ועד אנציקלופדיית בריטניקה העולמית, אותה ניהל ישועה לפני וואלה

וואלה הודיעה היום (ב') על מינויים חדשים בהנהלת החברה: דודו בקר, סמנכ"ל הפרויקטים, מונה לתפקיד משנה למנכ"ל, ובן פלדמן מונה לסמנכ"ל הכספים, במקום יניב וידבסקי שהודיע לאחרונה על פרישתו. חשב החברה, אבישי ממיה, מונה למנהל הכספים.

כפי שפורסם, כל השדרה הניהולית בוואלה הוחלפה עם כניסתו של אילן ישועה לתפקיד המנכ"ל. בין היתר פרשו סמנכ"ל השיווק שי גולדן וסמנכ"ל המכירות פיני גורן, שהוחלף בידי ניר ברון.

בקר, שמונה היום למשנה למנכ"ל, הולך עם ישועה דרך ארוכה מימי מט"ח (מרכז לטכנולגיה חינוכית), שם החל ישועה את דרכו בעולם ההוצאה לאור, ועד אנציקלופדיית בריטניקה העולמית, אותה ניהל ישועה טרם הגיעו לוואלה.

כמו כן הודיעה אתמול וואלה על מינוי סגן העורך אודי הירש לראש מחלקת החדשות של המערכת.

הכנסות וואלה ברבעון השני של השנה הסתכמו ב-30.1 מיליון שקל, זינוק של 21% לעומת הרבעון המקביל. במחצית הראשונה של השנה הגיעו הכנסות וואלה ל-57.3 מיליון שקל, גידול של 17% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

עם זאת, בסיכום המחצית הראשונה של השנה צנח הרווח הנקי ב-61.8% לרמה של 3.7 מיליון שקל, והרווח התפעולי ירד ב-45% לרמה של 5.3 מיליון שקל. בהשוואה לרבעון המקביל צנח הרווח הנקי ב-54%, וזאת על רקע עלייה בגובה 31% בהוצאות החברה, לרמה של 14.5 מיליון דולר.

צרו איתנו קשר *5988