הרעש סביב סוזן בויל שריגשה מיליוני צופים בעולם מסרב לדעוך: תיאוריות קונספירציה החלו לצוץ

"למה אף אחד לא חושד ביצירה החדשה של סיימון קאוול?", תוהה היום ה"ניו יורק פוסט" ; גולשים אף מביאים כראיה את הסרטון החדש של בויל שדלף "במקרה" לאינטרנט

לאתר חדשות ערוץ 2 (Mako / רשת)

הרעש סביב סוזן בויל, הבתולה הסקוטית שריגשה מיליוני צופים ברחבי העולם, מסרב לדעוך.

אך בעוד רבים מאיתנו ניגבו את הדמעות והתקשו להסתיר את ההתרגשות, יש לא מעט סקפטיים שכבר טוענים: מדובר בהופעה מבוימת שתוכננה היטב.

חובבי הקונספירציה, ביניהם אנשי תקשורת, מרימים גבות לנוכח ההצלחה המטאורית של הברווזון המכוער שהפך בין רגע לברבור אהוב. "למה אף אחד לא חושד ביצירה החדשה של סיימון קאוול?", תוהה היום ה"ניו יורק פוסט".

על-פי טענת העיתון, הסרטון הנצפה על-ידי מיליונים עונה קצת יותר מדי לכל הקריטריונים הנדרשים לסיפור "הקרב של דוד מול גוליית".

דוד מול גוליית

"הסיפוק של לראות את הענק (קאוול) מוכנע על-ידי האדם הפשוט, הנחות לכאורה. הקליפ הערוך למופת בן 7 הדקות מציג בצורה מושלמת מדי את הנרטיב של האנדרדוג הקלאסי", מסביר ה"פוסט".

גם גולשים רבים לא ממהרים לקנות כרטיסים להצגה הכי טובה בעיר וחושדים כי הם עדים לתרמית נוספת שנועדה שוב להאדיר את תרבות האינסטנט. "לא סתם היא בחרה בשיר מתוך המחזמר 'עלובי החיים'", הם מסבירים בבלוגים ברשת.

הגולשים אף מביאים כראיה את הסרטון החדש שדלף "במקרה" לאינטרנט. למעלה מ-3 מיליון כבר שמעו את הסינגל של בויל שפורסם כבר בשנת 1999. השיר הוקלט במוסד האקדמי בו למד לאון ג'קסון, המתמודד שזכה בתןכנית בה משתתפת בויל לפני שנתיים. צירוף מקרים? אתם תחליטו.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988