יום של אסונות בים המלח: אישה בת 45 טבעה למוות ו-20 איש נפצעו בתאונת דרכים

לאחר שאמש טבעה אישה בת 45 למוות בחוף עין בוקק בים המלח, הבוקר שוב טבעו שם שני בני אדם ולמרבה המזל נפגעו באורח קל ■ בכביש 90 התהפך הבוקר רכב הסעות פלסטיני, 20 אנשים נפצעו קל ■ בדיקת המשטרה: הנהג מעולם לא הוציא רישיון

אישה בת כ-45 טבעה הלילה, סמוך לחצות, בחוף עין בוקק בים המלח. לאחר מכן, בשעות הבוקר המוקדמות, נפצעו כ-20 אנשים באורח קל בהתהפכות רכב הסעות בכביש 90, סמוך לצומת קלי"ה.

האישה שטבעה היא ככל הנראה תיירת. אזרחים הזעיקו צוות מד"א לאחר שראו אותה צפה במי הים, ומשו אותה לחוף. צוות מד"א נגב שהגיע למקום ביצע באישה פעולות החייאה ממושכות אך נאלץ לקבוע את מותה במקום.

אחד הפרמדיקים שהגיע לחוף אמש, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "היא הייתה ללא הכרה, שרועה על החוף. היו מסביבה די הרבה אנשים. במשך דקות ארוכות ביצענו בה החייאה וניסינו להחזיר את הדופק אבל זה כבר היה חסר סיכוי".

הבוקר, סמוך לשעה 10:00 בבוקר, טבעו שני בני אדם באותו החוף, עין בוקק. הם נפגעו באורח קל בלבד, וממד"א נמסר כי הם פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

20 פצועים בהתהפכות: לנהג אין רישיון

כמה שעות לאחר טביעתה של האישה, סמוך לשעה 6:00 בבוקר, התהפך רכב הסעות פלסטיני בכביש 90, סמוך לצומת קלי"ה בים המלח, וגרם לפציעתם באורח קל של כ-20 בני אדם. חלקם טופלו במקום על ידי צוותי מד"א וחלקם פונו לבתי החולים על ידי צוותי הסהר האדום.

בעקבות התאונה נגרם עומס בכביש 90. בדיקה שעשתה המשטרה העלתה כי הנהג, פלסטיני תושב מזרח ירושלים, מעולם לא הוציא רישיון נהיגה. הוא פצוע במצב קל ונמצא בבית החולים. כשישוחרר מביה"ח, כך נמסר מהמשטרה, הוא ייעצר ויובא לחקירה באגף התנועה של מחוז ש"י.

חדשות 2 ב - MAKO / לחדשות 2 ב - 'רשת'

צרו איתנו קשר *5988