שוב: החרדים לוחצים להסיר שלט חוצות של בר רפאלי באיילון

מחברת ההלבשה התחתונה "בוניטה דה מס" נמסר כי "בשעות הקרובות יוחלט האם להסיר את השלט לחלוטין - או להחליפו בשלט צנוע יותר" ■ לאחרונה החליפה פוקס את הפוסטר של רפאלי באיילון בלחץ החרדים

חודש אחרי שהצליחו "להלביש" את בר רפאלי, פותחים החרדים בחזית חדשה מול שלט החוצות החדש והנועז במיוחד של דוגמנית-העל הישראלית, המתנוסס בגאון על נתיבי איילון. הפעם מדובר בפרסומת לחברת הלבשה תחתונה בה מצולמת בר רפאלי בתנוחות שלא מותירות הרבה מקום לדמיון.

בימים האחרונים - מספר שבועות לאחר החלפת שלט החוצות של פוקס, בו נראתה רפאלי בלבוש חשוף, לשלט דומה עם בגדים ארוכים - חזרה דוגמנית-העל לככב בנתיבים הסואנים ביותר במדינה, והפעם בקמפיין לחברת הלבשה תחתונה. אך בשונה מחברת ההלבשה - במקרה זה מוצרי החברה אינם כוללים שום דבר אחר חוץ מתחתונים וחזיות.

לא עבר זמן רב עד שנציגים מהעדה החרדית פנו לעיריית תל-אביב וביקשו מהם להסיר את השלט לאלתר. עיריית תל-אביב פנתה מיד לחברת המדיה שהפיצה את השלט בבקשה למצוא פיתרון לדרישת החרדים.

מחברת "בוניטה דה מס", שפרסמה את התמונות, נמסר בתגובה כי "הנושא נמצא בטיפול, ובשעות הקרובות יוחלט האם להסיר את השלט לחלוטין - או להחליפו בשלט צנוע יותר".

כאמור, אין זו הפעם הראשונה שהלחץ החרדי עובד: לפני כחודש החליטה חברת פוקס "להלביש" את צמד הדוגמנים בר רפאלי ונועם טור, שתמונותיהם הוצבו על שלט בגודל של 400 מ"ר על מחלף לה גווארדייה. בפוקס החליטו להרגיע את הרוחות - והחליפו את התמונות בשלט בתמונות אחרות מקולקציית החורף של החברה.

צרו איתנו קשר *5988