אורי וולדיגר מונה למנכ"ל משותף בחברת ארית תעשיות

צבי לוי, בעלי החברה ויו"ר הדירקטוריון: "אורי הינו בעל כישורים מצויינים כדי להוביל את פיתוחה וצמיחתה של ארית תעשיות, ואני משוכנע שניסיונו העשיר יתרום רבות לקידום עסקי החברה"

דירקטוריון חברת ארית אישר את מינויו של אורי וולדיגר למנכ"ל משותף בחברת ארית תעשיות. וולדיגר החל לעבוד בחברת ארית לפני שנתיים וכיהן כמנהל פיתוח עסקי בחברה. במסגרת תפקידו הוביל שני מהלכים חשובים: האחד, שיתוף פעולה עם החברה ההודית בהראט אלקטרוניקס (BEL), בהתמודדות במכרז גדול לאספקת מרעומי ארטילריה לצבא ההודי. וכן גיוס של כ- 10 מיליון שקל בהנפקה פרטית. וולדיגר יכהן בתפקיד לצד שלמה מנוח.

בעברו שימש וולדיגר כ VP Sales בחברת Trivnet (סטרט אפ ,המתמחה בתחום ה"ארנק האלקטרוני" לסלולר) וכן ניהול 2 מחלקות עסקיות ללקוחות גדולים בחברת פלאפון.

צבי לוי, בעלי החברה ויו"ר הדירקטוריון, בירך על מינויו של אורי למנכ"ל משותף בחברה ואמר כי "אורי הינו בעל כישורים מצויינים כדי להוביל את פיתוחה וצמיחתה העתידיים של ארית תעשיות, ואני משוכנע שניסיונו העשיר יתרום רבות לקידום עסקי החברה בשווקים בארץ ובעולם"

ארית תעשיות הינה חברת החזקות, הפועלת באמצעות חברות בנות בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים אלקטרוניים מתוחכמים ומוצרים אלקטרו-אופטיים לשוק הצבאי. עיקר פעילות החברה מתבצעת באמצעות החברה הבת רשף טכנולוגיות העוסקת בייצור מרעומים אלקטרוניים לשוק הצבאי. נכון להיום עומד צבר ההזמנות של החברה ובנותיה על כ- 88 מיליון שקל.

צרו איתנו קשר *5988