השיחה: זהבית כהן חוגגת, אורלי דנקנר מזמינה אורחים

איפה הקדימו את מסיבות הפורים? ■ מי הגיעו לתצוגת האופנה של גוטקס? ■ איפה רקדה זהבית כהן? ■ וגם: במה משתף מאיר אדוני?

זהבית רוקדת

במעמד מרגש שכלל הכנסת ספר תורה, נחנך אתמול (א') בית-כנסת במשרדי המטה הראשי של חברת תנובה בפי גלילות. מאות עובדים, ובהם ראשי ומנהלי תנובה, פתחו את יום עבודתם באירוע החגיגי ושמחו בשמחת התורה כאשר הם מקיפים אפיריון שמתחתיו נישא ספר התורה, במעגלי ריקוד.

יגאל גלי, זהבית כהן, אריק שור, חנוכת בית הכנסת של תנובה / צלם רפי דלויה
 יגאל גלי, זהבית כהן, אריק שור, חנוכת בית הכנסת של תנובה / צלם רפי דלויה


יגאל גלי, זהבית כהן ואריק שור

זהבית כהן, היו"ר, הביעה תקווה שבית-הכנסת יפיץ רוח של כבוד לזולת ואחווה. בחוגגים: אריק שור, אייל מליס ויגאל גלי.

גוטקס פתחה את הקיץ

אתמול בבוקר שמשי, גוטקס השיק את קולקציית בגדי הים של החברה לקיץ 2011, בתצוגה אלגנטית בעיצובה של מולי גרד.

גילי בן חור פיטוסי, ג'וי שוובל, מולי גרד, השקת קולקציית 2011 של גוטקס / צלם ערן לם
 גילי בן חור פיטוסי, ג'וי שוובל, מולי גרד, השקת קולקציית 2011 של גוטקס / צלם ערן לם


גילי בן חור-פיטוסי, ג'וי שוובל ומולי גרד

ג'וי שוובל, יו"ר ומבעלי קבוצת גוטקס, וגילי בן חור-פיטוסי, סמנכ"לית השיווק של גוטקס מודלס, אירחו את המוזמנים בתצוגה שהתקיימה ב"בית על הים" על חוף ימה של יפו.

אירמה מיכאלי, השקת קולקציית 2011 של גוטקס / צלם ערן לם
 אירמה מיכאלי, השקת קולקציית 2011 של גוטקס / צלם ערן לם


אירמה מיכאלי

הקדימו את הקיץ והגיעו: אירית רוסנסקי מנכ"לית גוטקס מותגים, לאה פרץ ראש מחלקת האופנה בשנקר, דגנית חרל"פ, בת שבע בובליל, אירמה מיכאלי, ורד רוזן, ורד גרינבאום, דרורית ורטהיים, פרי גלעדי, טל חייצ'יק, גלית פרבר שרצקי, דנה ספקטור-וקסלר ועוד.

פורים בגיתם

אתמול, קצת לפני שכל המדינה חוגגת את פורים, בבית גיתם ברמת-החיל, נפתחו החגיגות בערב שכלל מוסיקה מקפיצה בניצוחו של די. ג'יי מקצועי, בר אלכוהולי עשיר, תפאורת פורים עליזה והרבה מצב רוח. החברים בגיתם ניצלו את ההזדמנות כדי להיפרד מעדי כהן-סברוב, שהיתה מנהלת גיתם סוהו. כהן-סברוב הודתה למנהלים וכמחווה פורימית הגישה למושיק תאומים, מבעלי המשרד, את דברי הפרידה שלה על קלף בצבעי צהוב כחול. תאומים, איש עם הומור, הורה לה להחליף את הקלף לאדום. השקיעו בתחפושות: ד"ר יעל אלמוג שהגיעה בתחפושת של נשף ונציאני, מיכל המאירי בתחפושת חתולה, וצוות הקריאטיב של המשרד בתחפושות של חבורת ברסלבים.

חן חוגג פורים

דן חן, מנכ"ל קבוצת פורטל תפוז אנשים, הקדים השנה את חגיגות הפורים וכינס את כל עובדי אתרי וחברות הקבוצה, בהם תפוז, פליקס, דף הבית הראשון שלי, אתר ביגו, אתר בלוג טי.וי, וחברת האינטרנט נטקראפט, במועדון הפיצ'ר בהרצליה, לאירוע שכלל הרבה אוכל ושתייה וגם תחרות תחפושות נושאת פרסים יוקרתיים.

דורי ארד, הלית וולברג, נועה בגון, דן חן, פורים בקבוצת פורטל תפוז / צלם רונן פריימן
 דורי ארד, הלית וולברג, נועה בגון, דן חן, פורים בקבוצת פורטל תפוז / צלם רונן פריימן


דורי ארד, הלית וולברג, נועה בגון ודן חן

הגיעו מחופשים והירבו בשמחה: בוני סולומון, בועז עיני, איתי טרייסטר, שירלי שנירמן, דורי אדר, הלית וולברג, אפרת פרידליך, נועה בגון, נועה פוגל, וגם איש יחסי הציבור של הקבוצה, דני לוי, יחד עם עובדי משרדו.

זיידלר חוגגים עשור

זיוה ושלום זיידלר, הבעלים של תה ויסוצקי, חגגו במוצ"ש ב"קומה הרביעית", עשור לנישואיהם במסיבת תחפושות מצומצמת. המתנות נתרמו לבית החולים לילדים "דנה". רקדו צ'ה צ'ה, דיסקו והשקיעו בתחפושות: שאול לוטן שהתחפש לשימפנזה, יורם דר שהתחפש לשד ורעייתו סימה שהתחפשה לבת הוואי, אמנון ונאוה דיק, שהתחפשו לרוזן ולרוזנת, ציפי ויגאל לנדאו שהתחפשו לשלגיה ולגביר, צביקה ימיני שהתחפש למלח, רוני ואתי קוברסקי שהתחפשו לשקע ולתקע, ועוד.

דנקנר מזמינה

כ-150 איש יקבלו בימים הקרובים הזמנה מאורלי דנקנר. דנקנר המשמשת כיו"ר עמותת ידיד בלב ובנפש, תארח ביום שישי בעוד כחודש בגלריית שלוש בתל-אביב את הצמרת הכלכלית-חברתית של ישראל, לתערוכה מיוחדת.

אורלי דנקנר, תערוכת תמונות שצולמו על ידי חולים / צלם עינת לברון
 אורלי דנקנר, תערוכת תמונות שצולמו על ידי חולים / צלם עינת לברון


אורלי דנקנר

הצלם אלכס ליבק התנדב להעביר סדנת צילום בבית החולים, ואוצר תערוכה מיוחדת של צילומים שצולמו על ידי החולים.

הסטטוסים שלהם:

Meir Adoni מעלה תמונות של המקום החדש אותו הוא עומד לפתוח ומעורר התרגשות וציפייה בקרב החברים

Yair Lapid מתנצל בפני כל מי שניסה להעלות את תמונות המשפחה שנטבחה באיתמר על כך שהוריד אותם מהעמוד. חושב שלפחות החברים כאן מבינים כמה נורא הפיגוע הזה גם בלי תמונות של תינוקות מתבוססים בדמם

צרו איתנו קשר *5988