10 שנות שלילת רישיון לחיילת ש'טסה' 197 קמ"ש: "מיהרתי לבסיס"

עשרות נהגים שיכורים ונהגים שנסעו במהירות מופרזת הורדו בסוף השבוע מהכביש ■ תושב ירושלים שנתפס נוסע במהירות 195 קמ"ש: "לא עברתי את ה-160"

משטרת התנועה הארצית תפסה בסוף השבוע עשרות נהגים שיכורים ועוד מאות אחרים שנסעו במהירות מופרזת והורידה אותם מהכביש.

השוטרים ערכו פעילות ממוקדת בצירים הבין-עירוניים, במטרה לאתר את אלה שמסכנים את עצמם ואת אזרחי ישראל - ומצאו לא מעט כאלה.

כ-80 נהגים שיכורים, שהם בגדר "פצצות מתקתקות", ועוד מאות נהגים שבחרו לנהוג במהירויות חריגות, הורדו מהכביש. כלי הרכב שלהם הושבתו לחודש ימים, ורישיון הנהיגה נשלל מינהלית לתקופה דומה. בנוסף הם קיבלו זימון לדין.

"מספר נהגים שנסעו בכביש 1 מתל-אביב לכיוון ירושלים הושפעו ככל הנראה ממהירות המטוסים הממריאים מנתב"ג , שכן כמה קילומטרים בהמשך הדרך (סמוך למחלף ענבה) נתפסו כמה מהם על-ידי משטרת התנועה הארצית-שפלה במהירויות מטורפות", מספרים במשטרה.

"שיאן" המהירות בסוף השבוע הינו תושב ירושלים, אשר נהג במהירות 195 קמ"ש. מאחר שלא ניתן היה להוריד את הנהג במהירות שכזו מהכביש, דלק אחריו השוטר עם הניידת, ולבסוף הצליח לעצור את "הטייס היבשתי" סמוך לשער הגיא, זאת לאחר ש"הטייס" נתקע בצד הדרך כי "לא שם לב" שנגמר לו הדלק . "נסעתי אולי 150-160 קמ"ש, אבל לא נראה לי שיותר מזה", התגונן.

נהג נוסף נעצר אף הוא באותו מקום על-ידי אותה יחידה במהירות 187 קמ"ש, רק שהפעם מדובר בנהג חדש - בן 18 האוחז ברישיון נהיגה רק 4 חודשים, שלפני מספר ימים סיים לנהוג עם מלווה. גם נהג זה ציין להגנתו כי לא שם לב למהירות נסיעתו.

במשטרה התנועה מעדכנים כי הנהגת החיילת שנתפסה בכביש הערבה במהירות 197 קמ"ש , כיוון ש"מיהרה לבסיס", נשפטה בהליך שיפוט מהיר ונידונה ל-10 שנות פסילת רישיון.

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988