מריל לינץ' וברקליס שוריים: מעלים מחיר היעד של צ'ק פוינט

במריל לינץ' מעלים מחיר היעד ב-6% ל-55 דולר; בברקליס מעלים המחיר ב-15% ל-61 דולר ■ "החברה ביססה תשתית חזקה ואנו מצפים גם השנה לביצועים חיוביים"

בעקבות הדוחות החיוביים שפרסמה צ'ק פוינט, המספקת פתרונות אבטחת אינטרנט ומידע, ביום חמישי האחרון, התגובות של בתי ההשקעות לא מאחרות להגיע. במריל לינץ' ובברקליס קפיטל פירסמו המלצות חמות על צ'ק פוינט ומעלים את מחיר היעד למניה.

האנליסטים של מריץ לינץ' מעלים את מחיר היעד של צ'ק פוינט בכ-6% ל-55 דולר, ומציינים כי "החברה כבר ביססה תשתית חזקה ולפיכך אנו צופים כי ביצועיה בהמשך השנה יהיו חיוביים". להערכתם, צ'ק פוינט המנוהלת ע"י גיל שויד, תרשום ב-2011 רווח של 2.79 דולר למניה, לעומת תחזית קודמת לרווח של 2.74 דולר למניה.

במריץ לינץ' ציינו כי למרות התחרות הגוברת בשוק מצד חברות כמו סיסקו, צופים בחברה כי "לטכנולוגיה הייחודית של החברה יהיה ביקוש רב בקרב לקוחות השוק". עם זאת, ציינו במריץ לינץ' כי "הגידול במכירות של צ'ק פוינט מראה האטה מסוימת, לאחר קפיצה גדולה בשנה שעברה".

גם בברקליס קפיטל מעלים את מחיר היעד של מניית החברה ב-15% ל-61 דולר וחוזרים על המלצת "תשואת יתר". "אנו מאמינים כי יש מקום להתרחבותה של צ'ק פוינט גם השנה בשוק אבטחת הרשתות, ולפיכך צופים גידול בהכנסות ובתזרים המזומנים של החברה", אמרו אנליסטים בברקליס.

בברקליס אף העלו את הצפי להכנסות ולרווח למניה בשנת 2011 ל-1.23 מיליארד דולר ו-2.77 דולר בהתאמה, מהערכה קודמת של 1.217 מיליארד ו-2.72 דולר בהתאמה. עבור 2012 בברקליס מעריכים כי צ'ק פוינט תרשום הכנסות של 1.362 מיליארד דולר ותרוויח 3.05 דולר למניה.

וציינו כי "אנו צופים גידול בשוק מערכת ההפעלה R75, המהווה פוטנציאל לגידול במכירות של מערכות חדשות". לדידם, צ'ק פוינט תשמר את המומנטום החיובי שבא לאחר פרסום הדוחות הרבעוניים בשבוע שעבר, ותמשיך לצמוח בקצב.

נזכיר כי צ'ק פוינט דיווחה בשבוע שעבר על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2011, בהן עקפה את תחזיות האנליסטים ואת תחזיות החברה עצמה. החברה רשמה ברבעון הראשון הכנסות בהיקף 281.3 מיליון דולר, עלייה של 15% לעומת ההכנסות ברבעון המקביל ב-2010. צ'ק פוינט רשמה ברבעון עלייה של 17% ברווח הנקי על בסיס NON-GAAP ל-137 מיליון דולר, שהם 64 סנט למניה - לעומת הצפי לרווח של 62 סנט למניה.

צרו איתנו קשר *5988