הנקראות ביותר

1,450 שקל - ותוכלו לגלות אם יש לכם סרטן תוך 3 שעות

מרכז אבחון חדש בבית החולים איכילוב מציע בדיקה ל-11 סוגים שונים של סרטן בתוך זמן קצר ובמקום אחד, לעומת טרטור ממושך בקופות החולים ■ המכשול: המחיר לא זול, אבל הרופאים מתעקשים: "טיפול לרכב עולה יותר"

לעבור שרשרת בדיקות לגילוי של גידולים סרטניים אפשריים זה אף פעם לא תענוג. התרוצצויות מבתי חולים למרפאות, תורים ארוכים, הפניות, טפסים ובעיקר הרבה זמן מבוזבז. אבל מתברר שאפשר לקצר את התהליך למקום אחד ולזמן קצר, ולקבל בתקווה את צפירת ההרגעה המיוחלת.

את כל שרשרת הבדיקות הממושכות לגילוי סרטן ניתן לעשות בתוך שעות בודדות. בבית החולים איכילוב בתל אביב אפשר לעבור בשלוש שעות בלבד מגוון בדיקות שאמורות לגלות לא פחות מ-11 סוגים שונים של מחלת הסרטן. המרכז נחשב ליחיד מסוגו בעולם ובו נערכות במקום אחד כל הבדיקות, ותוך זמן קצר.

מאחר ועריכה של הבדיקה לבדיקות הללו דרך קופות החולים היא ארוכה ודי מפרכת, לא פחות מ-4,000 בני אדם כבר עברו את האבחון באיכילוב. המחיר לא זול: 1,450 שקל, מחיר שאי אפשר לומר ששווה לכל נפש. הרופאים טוענים כי אצל 10% מהנבדקים אותרו גידולים טרום סרטניים, שאם היו מתגלים מאוחר יותר יכול להיות שזה היה מאוחר מדי.

פרופ' נדיר מהמרכז לאבחון סרטן חושב שההוצאה משתלמת: "טיפול 10,000 לרכב יעלה לך יותר. כל אחד צריך להתייחס לגוף שלו טוב יותר משהוא מתייחס לאוטו שלו. אני חושב שזה זול - על כל אחד שבא אני מפסיד כסף, רק הבדיקות הגנטיות שאנחנו עושים עולות יותר".

שלחו לי למייל את הדברים הכי החשובים שקרו השבוע בהייטק
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות