השר משה כחלון: "חלוקת הנטל הלא שוויונית - אסון"

השר משה כחלון התייחס הערב בריאיון ל"פגוש את העתונות" לסוגיית חוק טל ■ עוד אמר השר, כי הקריטריונים לדיור למשתכן שהציג השבוע השר אטיאס ישתנו לטובת אנשים עובדים

האם הקריטריונים לדיור למשתכן שהציג השבוע שר השיכון אריאל אטיאס (ש"ס) אינם סופיים? על פי דברים שאמר הערב השר משה כחלון בתוכנית "פגוש את העתונות" עם דנה ויס בערוץ 2, התשובה לכך חיובית.

"הקריטריונים שהציג אטיאס הולכים להשתנות לטובת אנשים שעובדים", אמר השר כחלון והוסיף: "ראש הממשלה הודיע שהוא יסייע לאנשים האלה. נוצר מצב מאוד מורכב. לאטיאס היו כוונות מאוד טובות והוא 'חטף' גם מהמגזר שלו, כיוון שלראשונה יש התייחסות שאנשים אחרי שירות צבאי".

לדבריו של כחלון, "החרדים צריכים פתרונות והערבים צריכים פתרונות והחילונים צריכים פתרונות. יש לי הרבה כבוד לשר אטיאס. זה לא יהיה משבר ראשון וגם לא אחרון. ימצאו את הדרך כדי לשפר את הדרך, לא כל דבר צריך להסתיים במשבר".

"חלוקת הנטל הלא שוויונית היא אסון"

השר כחלון התייחס גם לסוגיית חוק טל ואמר, כי "חלוקת הנטל הלא שוויונית הזאת היא אסון ולא טובה לאף אחד, גם לא לחרדים ולא לערבים".

"ראש הממשלה אמר שהוא לא עוקף את הבעיה אלא מתעמת איתה. הוא אמר שהחוק לא יוארך בחמש שנים כמו שהיה תמיד, אלא בשנה - ובזמן הזה נבדוק את החוק", אמר כחלון והוסיף: "צריך לבדוק אם הצבא מוכן לקליטה בבת אחת של כל כך הרבה חרדים".

צרו איתנו קשר *5988