איפה תמצאו את סל הקניות הזול ביותר לפסח?

היכנסו וצפו בווידיאו: סל של 35 מוצרי מזון ב-3 רשתות שונות - שופרסל, רמי לוי ואושר עד - מי הכי זולה? ■ בחלק מהמוצרים מגיעים הפערים אפילו ל-121.4% ■ וגם: עד כמה השפיעה המחאה על המחירים והמבצעים של הרשתות השנה?

פסח בפתח, וכך גם "הבהלה לקניות". הישראלים מתכוננים להסתער כמדי שנה על רשתות השיווק, כאשר סוגיית פערי המחירים בוערת השנה יותר מתמיד על רקע המחאה החברתית. הרשתות יוצאות ב"בליץ" של מבצעים שעלול לבלבל את הצרכנים. באיזו רשת תמצאו את המוצרים הזולים ביותר? צוות גלובס TV בדק מחירים עבור סל קניות זהה ב-3 רשתות שונות - וחזר עם מסקנות.

מבין הרשתות שנבדקו - שופרסל, רמי לוי ואושר עד - עולה כי הסל הזול ביותר נמצא ברשת רמי לוי. סל המוצרים שלנו עלה 331.1 שקל ברמי לוי, 512.43 שקל בשופרסל ו-412.95 שקל באושר עד. הפערים, אם כן, מגיעים עד ל-54.7%.

מה השתנה הפסח הזה מפסח בשנה שעברה? לפי דודי מחפוד, ממובילי חרם הקוטג', הרבה השתנה: "התחלנו את המחאה הזו בעצם על הקוטג'. כמו שאתם רואים, קוטג' היום על המדף אין. יש רק גבינה לבנה. ממה שהבנתי, ממחר גם גבינה לבנה כנראה לא תהיה על המדף. המחאה בתנובה מתרחבת. אנחנו רואים שהמחיר הוא 5.99 שקלים, לעומת המחיר בשנה שעברה, שהיה 6.99 שקלים. ירדנו פה בשקל... אנחנו רואים שקפה נמס ירד ב-5 שקלים. קפה טייסטרס צ'ויס ירד במפתיע ב-10 שקלים".

צפו בווידיאו המצורף ובו סיור בסופרים והשוואת מחירי מוצרים.

השוואת סל מוצרים
 השוואת סל מוצרים

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988