אושר סופית: דורון כהן הוא מנכ"ל משרד האוצר הקבוע

כהן מכהן כממלא-מקום המנכ"ל של משרד האוצר מאז אוגוסט 2011 ■ במקביל נמשכת כהונתו כמנהל רשות החברות הממשלתיות, אותה החל באוקטובר 2009

הממשלה אישרה היום את מינויו של רו"ח דורון כהן לתפקיד מנכ"ל משרד האוצר. כהן מכהן כמנכ"ל בפועל של משרד האוצר מאז אוגוסט 2011. במקביל נמשכת כהונתו כמנהל רשות החברות הממשלתיות אותה החל באוקטובר 2009.

בחודשים האחרונים הוביל דורון כהן את ההיערכות של משרד האוצר לקראת משבר כלכלי אפשרי על רקע ההתפתחויות בזירה הבינלאומית; את גיבוש המתווה לסיוע פיננסי לחברת החשמל ואת ההתמודדות עם משבר האנרגיה הנובע מהפסקת הזרמת הגז הטבעי לישראל.

רו"ח דורון כהן הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב בכלכלה וחשבונאות ומוסמך אוניברסיטת בר-אילן במשפטים. בעבר כיהן כחשב קונצרן כי"ל, כסמנכ"ל הכספים של קבוצת דפי זהב, כסמנכ"ל הכספים של חברת עלית אינטרנשיונל מקבוצת שטראוס ועמד בראש החברה הממשלתית עמידר.

שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ: "לדורון כהן ניסיון עשיר במגזר הציבורי והפרטי. דורון מילא בהצלחה את תפקיד ממלא מקום מנכ"ל משרד האוצר ואין ספק כי יוביל את הנהלת המשרד להישגים מרשימים בעתיד".

רו"ח דורון כהן: "אני מודה לשר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ ולממשלה על הבעת האמון בי. אמשיך לפעול במלוא המרץ יחד עם השר, סגנו ועובדי המשרד לקראת ההתמודדויות עם האתגרים הכלכליים של מדינת ישראל".

צרו איתנו קשר *5988