בבילון: הכנסות החברה ברבעון זינקו 215% ל-159 מ' שקל

דיווחה על רווח של 22.9 מיליון שקל לעומת 2.4 מיליון שקל ברבעון המקביל ו-17.1 מיליון שקל ברבעון הקודם ■ תחלק דיבידנד של 50 מיליון שקל ■ אלון כרמלי: "תפסנו מקום מרכזי כשחקן גלובלי מוביל בשוק החיפוש באינטרנט"

בבילון שבשליטת נועם לניר ובניהולו של אלון כרמלי מסכמת היום (ג') את הרבעון השני של השנה ומצדיקה זינוק של 360% מתחילת השנה. חברת התרגום מדווחת על זינוק של 215% בהכנסות ל-159.2 מיליון שקל לעומת 50.6 מיליון שקל הכנסות ברבעון השני של 2011 ו-113.2 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2012.

הרווח התפעולי ברבעון החולף הסתכם ב-27.8 מיליון שקל בהשוואה ל-17.1 מיליון שקל ברבעון הקודם ו-2.5 מיליון שקל ברבעון המקביל. בשורה התחתונה מדווחת החברה על רווח של 22.9 מיליון שקל לעומת 2.4 מיליון שקל ברבעון המקביל ו-17.1 מיליון שקל ברבעון הראשון.

בבילון / צילום: יחצ
 בבילון / צילום: יחצ

להערכת החברה, ברבעון השני גדלו ההכנסות שטרם הופקו מלקוחות חדשים ב-51 מיליון שקל (גידול בהכנסות בגין לקוחות שהוצאות רכישתם כבר נרשמו אך ההכנסות יופקו ויוכרו רק בהמשך).

עוד עולה מהדוחות כי דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בסך של 50 מיליון שקל, כאשר המועד הקובע יהיה ה-8 באוגוסט.

כרמלי מסר עם פרסום הדוחות כי "תפסנו מקום מרכזי כשחקן גלובלי מוביל בשוק החיפוש באינטרנט, בנוסף להיותנו שחקן מוביל בתחום התרגום, עם פריסה וידע שמושכים אלינו שותפים אסטרטגיים מהשורה הראשונה. אנחנו מצליחים לשפר ביצועים תוך כדי השקעה בעתידנו, בזכות יכולות ייחודיות בניתוח נתוני גלישה ומאפייני משתמשים, לצד המשך פיתוח מוצרים ומנועי צמיחה".

בבילון / צילום: יחצ
 בבילון / צילום: יחצ

בבילון / צילום: יחצ
 בבילון / צילום: יחצ

הגרפים: מתוך מצגת שפרסמה היום בבילון. להורדת המצגת במלואה - קובץ PDF

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988