גולן טלקום מפחיתה את מחיר החבילה "ללא הגבלה" ל-49 שקל בחודש

המבצע תקף ל-6 חודשים ונועד למשוך לקוחות כדי לעמוד ביעדי משרד התקשורת ■ עד כה גולן טלקום גייסה 150 אלף לקוחות, לעומת כ-400 אלף בהוט מובייל

מלחמת המחירים בשוק הסלולר לא הסתיימה: גולן טלקום יוצאת במבצע דרמטי, במסגרתו היא מפחיתה את מחיר חבילת "סלולר ללא הגבלה" ל-49 שקל, לחודש במקום 99 שקל עד כה. המבצע תקף ל-6 חודשים, וניתן לנצל אותו עד 21 בינואר 2013.

במסגרת המבצע תציע החברה את כל החבילה המלאה שהיא מספקת היום, כלומר חבילת שיחות, הודעות SMS, שיחות לחו"ל חינם (ל-53 יעדים) וגלישה ללא הגבלה (3 ג'יגה), שעולה 99 שקל.

בכירים בענף הסלולר: "פרפורי גסיסה של גולן טלקום"

החבילה מיועדת למתניידים חדשים ובאה על מנת להאיץ את קצב ההצטרפות לחברה. המבצע של גולן טלקום הנוכחי בא לאחר המבצע הקודם, במסגרתו העניקה 4 חודשים חינם לבני משפחות (עד 5 קווים חדשים ללקוח).

ההערכה היא כי המחיר של גולן טלקום נועד להאיץ את מספר המנויים של החברה, על מנת שתוכל לעמוד ביעדי גיוס שיאפשרו לה לקבל חלק מדמי הרישיון שהפקידה כערבות בהיקף של 360 מיליון שקל.

כפי שדווח ב"גלובס" בשבוע שעבר, גולן טלקום גייסה עד היום כ-150 אלף מנויים בסך-הכול (כולל חדשים ומתניידים), והיא נמצאת בפער ניכר אחר מתחרתה הוט מובייל, שהגיעה לכ-400 אלף מנויים.

מנויי חברות הסלולר
 מנויי חברות הסלולר


הגיוס נטו
 הגיוס נטו


תגובת מניות
 תגובת מניות

צרו איתנו קשר *5988