הוט מובייל השיקה תוכנית ללא הגבלה ב-49 שקל לחודש

המבצע תקף ל-6 חודשים, ולאחר מכן יעבור הלקוח לתוכנית ב-99 שקל לחודש ■ גולן טלקום הציעה לאחרונה מחיר חסר תקדים של 49 שקל ל-6 חודשים ■ המנכ"ל יעקב נדבורני: "אצלנו אין אותיות קטנות או חיובים מפתיעים"

חברת הוט מובייל משיקה היום (ד') מהלך תגובה אגרסיבי למבצע של גולן טלקום. על-פי התוכנית, שנחשפת לראשונה ב"גלובס", הוט משיקה תוכנית "הכול כלול + חו"ל" עם תשלום חודשי של 49 שקל ל-6 חודשים למצטרפים דרך אתר האינטרנט ול-4 חודשים למי שמצטרף באמצעות מוקדי מכירה ושירות, ולאחר מכן יעבור הלקוח לתוכנית שתעלה 99 שקל בחודש.

המבצע מיועד ללקוחות פרטיים מכל החברות אשר יתניידו להוט מובייל, והם יקבלו שיחות, MMS ,SMS, גלישה סלולרית ושיחות ל-31 יעדים מרכזיים בחו"ל, ללא הגבלה.

במהלך זה מנסה להתמודד הוט מובייל מצד אחד עם קצב הגיוס ההולך ונחלש, ומצד שני להתמודד עם הרף החדש שיצרה גולן טלקום בהצעה האחרונה שלה, שבה הציעה מחיר חסר תקדים של 49 שקל ל-6 חודשים עבור חבילת "הכול כלול".

בנוסף, נציין כי 012 מובייל מציעה מסלול הכול כלול ב-88 שקל לחודש. המסלול הזה כולל שיחות, הודעות, שיחות לחו"ל (ליעדים בארה"ב ולקנדה) וגלישה (1 ג'יגה).

המבצע של גולן טלקום לא נענה בתגובה של המתחרות הוותיקות, שהעדיפו להבליג ולהמשיך למכור את החבילות הרגילות שלהן, מתוך הנחה שהנזק של גולן טלקום הוא לא גבוה, והיקף המנויים שיגייס במבצע שלו לא יהיה גבוה מדי.

כעת, השאלה היא האם המבצע החדש של הוט מובייל יוביל לכך שתהיה תגובה של חברות הסלולר הוותיקות, משום שהוט מובייל הוכיחה כי במבצעים שלה היא מצליחה לשפר משמעותית את גיוס המנויים, ולכן שתי המתחרות החדשות יוצרות סיטואציה חדשה לגמרי בשוק.

מנכ"ל הוט מובייל, יעקב נדבורני, ציין כי "הוט מובייל ממשיכה להוביל את התחרות בשוק הסלולר עם כ-400 אלף לקוחות שכבר הצטרפו לרשת החדשה. לקוחות שיצטרפו למבצע הנוכחי יכולים להיות שקטים ובטוחים שבהוט מובייל לא יצוצו אותיות קטנות, העלאות מחירים בלתי צפויות או חיובים מפתיעים בגין גלישה סלולרית".

חבילות
 חבילות

נתוני ניידות
 נתוני ניידות