חבילות "הכול כלול" החדשות של הוט - משתלמות?

הוט יצאה היום במהלך דרמטי עם חבילת "הכול כלול" בטלוויזיה ■ כדאי לשדרג? ■ לקוחות שברשותם חבילת "טריפל גולד" ומנויים לשני ערוצי פרימיום יכולים לקבל עוד עשרות ערוצים באותו מחיר ■ מי שצורך ערוצי ספורט יכול בכלל להוזיל עלויות

האם החבילות שהשיקה היום (ד') הוט משתלמות? מי שממעט לצפות בטלוויזיה או שואף להפחית את המחיר החודשי, לא ימצא עניין במאות ערוצים ללא הגבלה.

עם זאת, ללקוחות שממילא משלמים על חבילות פרימיום - ולפי הוט מדובר על מיליון לקוחות (50% מכלל לקוחות הטלוויזיה) - מומלץ לעשות חשבון פשוט: האם משתלם להם, ביחס למה שהם משלמים היום, לקבל עשרות ערוצים נוספים בתוספת סכום מסוים.

כך, למשל, לקוחות שברשותם חבילת "טריפל גולד" משלמים 332 שקל בחודש עם תוספת עבור כל ערוץ פרימיום (18 שקל, למשל, לערוץ הבריאות), ובסך-הכול - 350 שקל. במחיר זהה יקבלו עוד עשרות ערוצים, בעוד שאלה שמשלמים עבור שני ערוצים פרימיום - תוספת של כ-40 שקל בחודש - יוזילו את החבילה.

לקוחות שברשותם חבילות ספורט, למשל "טריפל פלטיניום", משלמים 383 שקל בחודש בנוסף ל-66 שקל לחבילת הספורט, ובסך-הכול 450 שקל. המבצע החדש יוזיל את העלות ל-415 שקל לחבילה שכוללת גם את ערוצי צ'רלסטון ויתר הערוצים (אם יצטרפו במהלך חודש ינואר).

ומהם תעריפי yes? חבילה המקבילה לחבילת ה"טופ" תעלה 5 שקלים יותר לחודש (250 ו-255 שקל בהתאמה), ואילו חבילה הכוללת את כל הערוצים עולה כ-375 שקל. מ-1 בפברואר החבילה של yes תהיה זולה יותר, בעוד שהמחיר בהוט יעודכן ל-400 שקל בחודש.

yes, נזכיר, מנועה מלהציע חבילות טריפל, וכאן למעשה החוזקה האמיתית של הוט. בתוספת של 100 שקל לחודש ניתן לקבל גם שירותי טלפון ואינטרנט.

כמה יעלה לכם לראות את כל הערוצים
 כמה יעלה לכם לראות את כל הערוצים

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988