אביה של בר רפאלי תבע "מדביר עטלפים" - וזכה ב-32 א' ש'

רפאלי מתגורר בהוד השרון וסובל ממכת עטלפים שמלכלכים וגורמים נזק לביתו ■ הוא הזמין חברת הדברה שתטפל בבעיה ושילם 24 אלף שקל ■ המערכת לא עבדה, רפאלי תבע - וניצח

רפי רפאלי, אביה של דוגמנית העל בר רפאלי, זכה בתביעה נגד חברת הדברה שלא הצליחה להרחיק מביתו עטלפים. חברת "מגנור הדברה אלקטרונית בע"מ" אולצה על ידי בית המשפט לשלם לרפאלי 31,921 שקל, הכוללים את דמי התביעה שלו וריביות הגבייה. זאת לאחר מאבק משפטי שכלל גם ערעור של החברה.

רפאלי מתגורר בהוד השרון וסובל ממכת עטלפים שמלכלכים וגורמים נזק לביתו. הוא הזמין את שירותי חברת "מגנור הדברה אלקטרונית בע"מ", שהציגה לו, על פי התביעה, במהלך חודש מארס 2010 מערכת אלקטרונית להרחקת עטלפים. על פי רפאלי, סוכם כי המערכת שעלותה 24 אלף שקל תותקן בביתו לתקופת ניסיון של חודש וחצי. במידה ולא יהיה שבע רצון ממנה, מכל סיבה שהיא, יוחזר כספו.

לא חלפו יומיים ורפאלי שגילה שהמערכת לא עובדת וביקש להחזירה. בחברה ניסו לשכנע את רפאלי להשאיר את המערכת בביתו, ולהוסיף לה זרקורים רבי עוצמה. גם אלה לא הועילו והחברה הסכימה לפרק את המערכת, אך להחזיר רק 11,200 אלף שקל בחזרה. אי ההסכמה בין הצדדים הובילה את רפאלי אל בית המשפט לתביעות קטנות. שם אישרה השופטת כי אכן נדמה כי לכלוך העטלפים עדיין מכתים את הגדר החיצונית של הבית.

שם, הוחלט במארס 2012 כי על חברת ההדברה לשלם לרפאלי. החברה ערערה על ההחלטה, אולם בספטמבר האחרון הערעור התקבל בחלקו, אולם סכום הפיצוי נותר בעינו. השבוע, שולם מלוא הסכום.

בחברת "מגנור" אומרים בתגובה, "הבית של רפאלי נקי מיריקות עטלפים. הצענו לו פתרון גם לגדר החיצונית, אך הוא דחה אותו. לחברת מגנור יש 8 שנות ניסיון ומי שרוצא להזין את עיניו בהצלחתנו מוזמן לראות את רחבת כיכר תיאטרון הבימה".

צרו איתנו קשר *5988