מנדלסון גייסה 75 מ' ש'; תחל להיסחר השבוע בבורסה

במכרז הציבורי נרשמו ביקושי יתר של 25% ■ צבי איציק, מנכ"ל קבוצת נץ: "רכשנו את השליטה במנדלסון מתוך הכרה בפוטנציאל הרב הגלום בה והצלחת ההנפקה מאששת זאת"

חברה חדשה מצטרפת לבורסה בתל אביב. מנדלסון תשתיות מקבוצת נץ השלימה הנפקה ראשונית (IPO) ומניותיה תחלנה להיסחר השבוע בבורסה בתל אביב.

מנדלסון תכננה לגייס כ-68 מיליון שקל, כ-54 מיליון שקל בשלב המוסדי, כאשר בפועל התקבלו ביקושי יתר של 30% בשלב המוסדי עם הזמנות של כ-71 מיליון שקל. בשל ביקושי היתר שנרשמו, הגדילה מנדלסון את ההנפקה וגייסה ביום חמישי האחרון 75 מיליון שקל מגופים מוסדיים ומהציבור. בשלב הציבורי נרשמו ביקושי יתר של 25%.

את ההנפקה הובילו המנכ"לים המשותפים של החברה: צבי איציק המכהן כמנכ"ל קבוצת נץ, שרגא בר וסמנכ"ל הכספים של החברה, יאיר לוי. את ההפצה הובילו פועלים אי.בי.אי. חיתום בשיתוף מנורה מבטחים חיתום. כמו כן, ליוו את החברה עורכי הדין ישראל שמעונוב, ניר כהן ששון והילה חפץ ממשרד שמעונוב ושות'.

צבי איציק, מנכ"ל קבוצת נץ אמר: "מנדלסון הינה חברה ותיקה בעלת מוניטין רב בתחומה והביקושים הגבוהים שנרשמו בהנפקה הינם עדות לאמון שרוכשים המשקיעים כלפי החברה. קבוצת נץ רכשה את האחזקה במנדלסון מתוך הכרה בפוטנציאל הרב הגלום בה והצלחת ההנפקה מאששת זאת. יצאנו להנפקה על מנת שנוכל להמשיך ולהצעיד את מנדלסון קדימה לצמיחה ולאפשר למשקיעינו להיחשף למנדלסון באופן ישיר".

חברת מנדלסון הינה חברת בת של קבוצת נץ, הפועלת בתחום הזורמים מאז 1947. לפני כשנה רכשו קבוצת נץ ושותפותיה את השליטה במנדלסון ולפני כחצי שנה רכשו את מלוא האחזקה בחברה. היקף הפעילות של הקבוצה בשנת 2012 עמד על למעלה ממיליארד שקל עם רווח נקי של למעלה מ-44 מיליון שקל.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988