השיחה: דנה דנקנר ממלצרת

איפה עובדת לפרנסתה בתו של איש העסקים נוחי דנקנר? ■ אילו תוצאות קבע שמואל האוזר במרוץ נייקי? ■ ועם מי נפגש הברון דה רוטשילד בביקורו בישראל?

לרגל השקת קולקציית Rock Season של רשת ה.שטרן, רבות וטובות החליטו לפנות את הלו"ז שלהן ולהתייצב במסעדת טופולופומפו החדשה של השף אבי קונפורטי. ישראל קורט, מנכ"ל הרשת בישראל, פינק את הבנות בארוחת צהריים שכללה את מיטב מנות השף בהן: כרובית מושחרת, גאדו עגבניות דבש, טלה, סלמון אטלנטי ומבחר קינוחים.

רוז'ין גנזי, ישראלה שטיר, קולקציה חדשה של ה. שטרן / צילום: רפי דלויה
 רוז'ין גנזי, ישראלה שטיר, קולקציה חדשה של ה. שטרן / צילום: רפי דלויה


רז'ין גנזי וישראלה שטיר

ברוריה לקנר, ישראל קורט, קולקציה חדשה של ה. שטרן / צילום: רפי דלויה
 ברוריה לקנר, ישראל קורט, קולקציה חדשה של ה. שטרן / צילום: רפי דלויה


ברוריה לקנר וישראל קורט

חלק מהנוכחות התפלאו לפגוש במקום את המלצרית דנה דנקנר, בתם של אורלי ונוחי דנקנר. דנקנר לא ממש הבינה את הפליאה, שכן היא עובדת במקום כדי להרוויח כסף כיס ממש כמו סטודנטיות רבות אחרות. כשהיא מקושטת בעדיים, הנעימה את זמן האורחות הזמרת נינט, בהופעה אינטימית ונוגעת. את דגמי התכשיטים החדשים הציגו בפני הבאות דוגמניות שהסתובבו בין השולחנות. קורט מצא את עצמו מוקף בנשים חזקות ומטופחות, בהן עו"ד ברוריה לקנר; עו"ד מירי טוכמאייר, שהגיעה לזמן קצר ומיהרה לעזוב בדרכה לטיסה למלדיביים עם משפחתה; סמדר נמרודי-רינות, יו"רית רשת מלונות רימונים; אורנה אלוביץ'-פלד, דירקטורית בבזק וכלתו של שאול אלוביץ'; ישראלה שטיר, נשיאת קבוצת שטיר; רז'ין גנזי, מעצבת ובעלת בית Rugine, עו"ד ריבי אירני; ואשת יחסי הציבור אירינה שלמור.

קז וההמונים רצים את תלֿ-אביב

את רחובות העיר תל-אביב גדשו אמש (ג') כ-20 אלף איש, שהשתתפו במרוץ הלילה השביעי שמקיימות במשותף חברת נייקי ועיריית תל-אביב-יפו. טרם המרוץ נסגרו רחובות רבים בעיר והרצים הגיעו בדרכים יצירתיות לכיכר רבין, שם נערך הפנינג פתיחה, שכלל חימום המוני ומייצגי מוזיקה. בשעה 20:00 הוזנק המקצה הראשון מבין חמישה לאורך אבן גבירול לכיוון גני יהושע, למרחק של 10 ק"מ.

אבנר קז, אברהם שליסלברג, מירוץ הלילה של נייקי בתל אביב / צילום: יחצ
 אבנר קז, אברהם שליסלברג, מירוץ הלילה של נייקי בתל אביב / צילום: יחצ


אבנר קז ואברהם שליסלברג

דני וטל בר-און, מירוץ הלילה של נייקי בתל אביב / צילום: יחצ
 דני וטל בר-און, מירוץ הלילה של נייקי בתל אביב / צילום: יחצ


דני וטל בר-און

הזניקו: ראש העיר תל-אביב-יפו רון חולדאי, שסיים לרוץ בבחירות לפני שבוע, וסמנכ"לית השיווק של נייקי, עינת ישראלי. שער הסיום הורכב מחמישה שערי אור, שיצרו מנהרת כניסה למתחם הסיום בספורטק, שם נערכה מסיבת ענק שכללה הופעה של TYP, ההרכב האלקטרוני הבינלאומי של עברי לידר וג'וני גולדשטיין. בין אנשי העסקים שיצאו לרוץ את תל-אביב: שמואל האוזר (00:55:23); אבנר קז (00:59:33), שרץ עם סמנכ"ל הכספים שלו אברהם שליסלברג (01:00:40); יורם ראב"ד (01:23:28); ערן מיטל, מנכ"ל דלק נדל"ן (00:54:33), ואשתו שרונה (01:15:28); רמי יהודיחה (01:00:02); דני בר-און, מנכ"ל בודי שופ (00:56:25), שרץ עם בנו טל (00:49:39); שאול אולמרט (00:51:27); אסף בר, מנכ"ל חברת איטרניטי (00:41:48); יואב גאון (01:07:59); וד ן נפתלי (01:00:01).

דוושני ש. הורוביץ

זוהי השנה העשירית ברציפות שבה משרד עורכי הדין ש. הורוביץ ושות' נותן חסות לקבוצת רוכבים במסע האופניים "גלגלי האהבה". המסע, המיועד לאסוף תרומות לבית החולים לילדים אלי"ן בירושלים, החל ביום ראשון בעמק חפר ועתיד להסתיים ביום חמישי בבניין בית החולים בירושלים.

רן פלדמן, רן פוגל, אודי ארצי, מסע
 רן פלדמן, רן פוגל, אודי ארצי, מסע


רן פלדמן, רן פוגל ואודי ארצי

נציגי ש. הורוביץ ושות', בהם עוה"ד רן פוגל ועורכי הדין אודי ארצי ורן פלדמן, מפגינים דוגמה אישית ומדוושים למען הילדים. פוגל ירכב לאורך כל המסע שאורכו כ-500 ק"מ ומשתתפים בו רוכבים מכל העולם, ותיקים וחדשים, שלרבים מהם סיפור אישי מרתק.

זיסאפל חוגגים בבירה

אחת ההופעות הפומביות הראשונות של ניר ברקת בכובע החדש-ישן כראש עיריית ירושלים, הייתה בכנס השותפים העסקיים של קבוצת רד, במלון דן בירושלים. בקוקטייל הפתיחה ציין ברקת את חשיבותו הרבה של מפעל רד, הממוקם בהר החוצבים, לירושלים ולהיי-טק הישראלי, וניהל שיחה ערה על טכנולוגיות ותקשורת עם זהר ויהודה זיסאפל, ממייסדי קבוצת רד-בינת ובעליה, ועם מנכ"ל רד, דרור בין.

דרור בין, ניר ברקת, זהר ויהודה זיסאפל, כנס השותפים של קבוצת רד / צילום: יחצ
 דרור בין, ניר ברקת, זהר ויהודה זיסאפל, כנס השותפים של קבוצת רד / צילום: יחצ


דרור בין, ניר ברקת, זהר ויהודה זיסאפל

ברקת חבר ותיק של הזיסאפלים מימיו כהיי-טקיסט ב-BRM ויחד הם מקדמים גם כיום פרויקטים בתחום החינוך בירושלים. באירוע לוקחים חלק 150 שותפים עסקיים של קבוצת רד.

הברון המחשמל

הברון דיוויד דה רוטשילד, יו"ר קבוצת רוטשילד, השוהה בארץ בימים האחרונים, מקיים כאן לוח זמנים צפוף שכולל פגישות עם רבים מבכירי המשק. דיויד הוא הנין של הנין של מאייר אנשל רוטשילד, מייסד שושלת רוטשילד, ומשמש בין היתר כנשיא הקרן להנצחת זיכרון השואה. אתמול נפגש הברון עם יו"ר דירקטוריון חברת החשמל יפתח רון-טל ועם מנכ"ל חברת החשמל אלי גליקמן.

אלי גליקמן, דיוויד דה רוטשילד, יפתח רון טל, אירוח הברון רוטשילד / צילום: דוברות חברת חשמל
 אלי גליקמן, דיוויד דה רוטשילד, יפתח רון טל, אירוח הברון רוטשילד / צילום: דוברות חברת חשמל


אלי גליקמן, דיוויד דה רוטשילד ויפתח רון-טל

לחברת החשמל ולמשפחת רוטשילד היסטוריה ארוכה עוד מימי פנחס רוטנברג, אשר הסתייע בברון רוטשילד כדי להקים את תחנת הכוח הראשונה בנהריים. בפגישה נדונו שיתופי פעולה בין חברת החשמל לבנק רוטשילד. בפגישה השתתפו גם נציגים מבנק רוטשילד, בהם: עודד גרא, יו"ר בנק רוטשילד בישראל; פיליפ גז, מנהל בכיר ברוטשילד בפריז; ודורון גורביץ'.

זזים

גדי גרינשטיין מונה לחבר ועדת ההשקעות של קרן ריאליטי.

יורם נסנוביץ' מונה למנכ"ל מלון רימונים גלי כנרת בטבריה.

גיל גבע, מנכ"ל קבוצת תדהר, מינה את אסף לוסטיג לתפקיד סמנכ"ל התפעול של הפעילות העסקית של הקבוצה בברלין.

רחלי בן חיים-פלר מונתה למנהלת המותג של מדרפט, חברת טיולי הטבע וההרפתקאות.

רו"ח רננה יעקב מונתה לסמנכ"לית הכספים ברשת סטודיו C.

שירלי לסינגר התמנתה לסמנכ"לית משאבי אנוש של מוטורולה סולושנס ישראל.

שרון נוימן-הקר מונתה למנהלת המנטורים של העמותה להתחדשות בחינוך - YRF.

ד"ר לימור סמימיאן-דרש מונתה לדירקטורית במפעל הפיס כנציגת ציבור.

הלית וייס מונתה למנהלת תחום תיירות נכנסת ברשת מלונות קיסר פרימייר.

אלדד אברהם מונה לחבר ועדת הכספים בדירקטוריון חברת הדרי קטיף.

כפיר מלכה מונה למנהל מחלקה באגף טכנולוגיות, חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות במטריקס.

מיכל מאי מונתה למנהלת השיווק של הקריון, מקבוצת קניוני מליסרון.

צרו איתנו קשר *5988