עובדת ב-yes נעצרה בחשד למעילה בעשרות מיליוני שקלים

חוקרי ההונאה של מחוז מרכז עצרו לפנות בוקר עובדת בחברת הלוויין בחשד שמעלה בעשרות מיליוני שקלים במהלך השנים האחרונות ■ התלונה על המעילה הוגשה אתמול על-ידי yes, שם הדגישו: "נפעל בשיתוף-פעולה מלא"

חשד למעילת ענק בחברת הלוויין המובילה בישראל: המשטרה עצרה לפנות בוקר (ו') אישה בת 38 העובדת בחברת yes, בחשד למעורבות במעילה בעשרות מיליוני שקלים.

אתמול הגישה הנהלת yes תלונה למשטרה אודות המעילה שהתגלתה רק ביומיים האחרונים, כשהחשד התמקד בעובדת במחלקת הכספים של החברה בעשור האחרון. המעילה מוערכת ב-24 מיליון שקל.

לפנות בוקר הגיעו חוקרי ההונאה של מחוז מרכז לביתה של העובדת בהרצליה, ביצעו חיפוש במקום, עיכבו אותה ובהמשך גם עצרו אותה. היא תובא בשעות הצהריים לבית משפט השלום בפתח-תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרה.

מחברת yes נמסר בתגובה כי "במסגרת תהליכי בקרה פנימיים שביצעה החברה, נמצא חשד כי עובדת בחברה ביצעה הונאה פנימית, ומעלה בכספי החברה במיליוני שקלים במשך למעלה מ-10 שנים".

עוד נכתב כי "החברה פתחה בחקירה מעמיקה ויסודית של הדברים, ופנתה אמש למשטרת ישראל עם הממצאים שבידה על מנת שתפעל לחקירה מיידית של המקרה, תוך שיתוף-פעולה מלא מצידה".

צרו איתנו קשר *5988