האב החשוד בהתעללות בבתו בת ה-4 חודשים: "זה מנפילה"

מעצרו של תושב הצפון, החשוד בהתעללות ובחבלה חמורה בבתו הפעוטה, הוארך ב-5 ימים ■ התינוקת מאושפזת במצב בינוני-קשה עם שבר בגולגולת

בית משפט השלום בעכו האריך היום (ה') ב-5 ימים את מעצרו של תושב אחד מכפרי הצפון, החשוד בהתעללות ובחבלה חמורה בבתו הפעוטה בת ה-4 חודשים. התינוקת עדיין מאושפזת במצב בינוני-קשה בבית-החולים נהריה עם שבר בגולגולת.

במהלך חקירתו הודה החשוד במעשים אך חזר בו מהודאתו. מעצרה של בת זוגו, אמה של הילדה שנעצרה אמש (ד'), הוארך עד מחר.

אביה של הפעוטה, תושב אחד הכפרים באזור מעלות נעצר ביום שני השבוע בחשד לאיומים, פציעת בתו הקטינה וגרימת חבלה של ממש לה, תקיפת בת זוגו ותקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו.

שופט בית משפט השלום בעכו, זיאד סלאח, ציין כי "מעיון בחומר החקירה, לרבות בהודאות החשוד עצמו, ניתן להגיד שקיימות ראיות ממשיות בדבר ביצוע העבירות. מדובר בעבירות חמורות, כאשר התינוקת, בתו של החשוד, עדיין מאושפזת בבית-החולים".

מדיון הארכת המעצר עלה מדברי נציג המשטרה כי במפגש הראשון בין אמה של הפעוטה לעובדת סוציאלית בבית-החולים, לאחר שהובאה במצב קשה, השמיעה החשודה דברים הקושרים את בעלה למעשים המיוחסים לו.

עו"ד אבי אמר, פרקליטו של האב החשוד, אמר לאחר הדיון כי מרשו מכחיש את המיוחס לו: "קשה לו המצב שבו הוא מבקש להיות ליד בתו הפעוטה ולדאוג לה, ובמקום זאת הוא החשוד בגרימת החבלה. מדובר באדם נורמטיבי ללא עבר פלילי. אני סבור שבתום החקירה יתברר כי החבלה לפעוטה נגרמה עקב נפילה ולא כתוצאה מתקיפה. ראינו מקרים שהחשידו אנשים בביצוע עבירות, ובסוף התברר ההפך".

צרו איתנו קשר *5988