הוט נכנעה: ההסתדרות הכללית תייצג את עובדי הוט מובייל

הנהלת הוט מובייל מוותרת על המאבק, לאחר שבית הדין לעבודה הכיר בהסתדרות הכללית כנציגת העובדים ■ מנכ"ל הוט מובייל הודיע לעובדים כי הנהלת החברה לא תיאבק בהחלטה, וכי היא מכירה בהתארגנותם בהסתדרות

הפגנה הוט מובייל / צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות
הפגנה הוט מובייל / צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

הישג לעובדי הוט מובייל ולהסתדרות העובדים הכללית החדשה במסגרת מאבקם מול הנהלת החברה והקבוצה להכיר בכם כארגון עובדים יציג. אתמול שלח ישעיהו רוזנברג, מנכ"ל הוט מובייל, מכתב לעובדים, שבו הוא מודיע להם כי ההנהלה מכירה בהסתדרות כארגון העובדים היציג, והיא לא תערער על כך.

בכך משלימה הנהלת קבוצת הוט בהכרה בעובדי הוט מובייל כיחידת מיקוח נפרדת. יחד עם זאת, ייתכן כי הנהלת החברה תערער על גובה הקנס שקבע בית הדין לעבודה בסך מיליון שקל על התנהלותה של הקבוצה כלפי העובדים בהוט מובייל בכל הקשור לניסיונות לסכל את התארגנותם.

ההודעה של רוזנברג באה לאחר שבהחלטה מהותית וחשובה מאד, הכיר בית הדין לעבודה בהתארגנות של עובדי הוט מובייל כחוקית, והכיר בהסתדרות הכללית כגוף המייצג שלהם.

כזכור, אחד הטיעונים של קבוצת הוט במסגרת המאבק היה שאין להכיר בהסתדרות הכללית משום שההסתדרות הלאומית היא הגוף שמייצג את עובדי הקבוצה כולה.

הניסיון לתרגיל המשפטי לא הצליח, ועובדי הוט מובייל זכו בהכרה כארגון יציג ונפרד משאר הקבוצה, וכאמור השבוע מסתיימת הסאגה, לאחר שהוט מובייל מודיעה בעצם כי לא תערער ולא תמשיך להיאבק משפטית בזכות של עובדיה להתאגדות.

מהוט מובייל נמסר בתגובה: "הוט מובייל מכירה בהסתדרות הכללית כארגון העובדים היציג בחברה. יחד עם נציגות העובדים נפעל למען עתידה העסקי ויחסי העבודה בחברה".

צרו איתנו קשר *5988