חיפוש ב
כתבות
ני"ע
חפש
ראשיפורטל פיננסיכל הכותרותשוק ההוןבארץגלובלי ושוקי עולםנדל''ן ותשתיותנתח שוק וצרכנותדין וחשבוןגלובס טקדעותמגזין Gליידי גלובסהמשרוקית עמוד הבית יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן מציע לאוצר: ממנו את העלאת שכר המינימום מתקציב מע"מ אפס

ניסנקורן לאוצר: ממנו העלאת שכר המינימום ממע"מ אפס

פגישה נוספת בין צוותי ההסתדרות לאוצר בנוגע להעלאת שכר המינימום הסתיימה ללא תוצאות ■ באוצר ביקשו להחריג מהתוספת לשכר המינימום את העובדים "החזקים" ■ ניסנקורן הציע לממן את התוספות מהתקציב של מע"מ אפס

אבי ניסנקורן / צילום: דוברות ההסתדרות
אבי ניסנקורן / צילום: דוברות ההסתדרות

פגישה נוספת בין צוותי האוצר להסתדרות הסתיימה בלא תוצאות אך עם חילופי האשמות. בפגישה הערב (א') שנערכה כשעתיים, ביקשו באוצר להחריג מהתוספת לשכר המינימום את העובדים "החזקים" ולהחיל את התוספת רק על עובדים המרוויחים פחות משכר המינימום על מנת להקטין את העלויות בצורה משמעותית.

בתגובה להצעת האוצר, הציע יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן כי העלאת שכר המינימום תמומן מהמקור התקציבי שהיה אמור לשמש את חוק מע"מ אפס.

בהסתדרות התלוננו כי צוותי האוצר לא הביאו שום הצעות או רעיונות. "שמענו רק דרישות, במקום לדון בנושאי הליבה כמו שכר מינימום ועובדי קבלן, הם רק הולכים מסביב", אמרו גורמים בהסתדרות.

מההסתדרות נמסר בתגובה כי "לא היו דברים מעולם, יו"ר ההסתדרות מתעסק אך ורק בנושאי שכר מינימום ועובדי קבלן לא בשום נושא אחר".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988