עובדי אינטל יקבלו 2.5 משכורות בונוס ו-500 דולר מתנה

חודשים אחרי תוכנית הפרישה מרצון לעובדיה בתנאים משופרים, אינטל מפנקת את כל העובדים בהטבות מפליגות על רקע הביצועים המוצלחים - וגם את אלה שפרשו מרצון ■ "הבונוסים משקפים הצלחת החברה ורווחיותה"

אינטל קרית גת / צילום: איל יצהר
אינטל קרית גת / צילום: איל יצהר

טוב לעבוד באינטל ישראל: חודשים אחרי שהשיקה תוכנית לפרישה מרצון של עובדים, תוך העמדת תנאים משופרים לאלה מבין העובדים המבקשים להצטרף אליה - היום (ב') נודע כי אינטל ישראל תפנק את כל עובדיה בשורה של הטבות שהרבה מאד עובדים במשק יכולים רק להתקנא בהן.

ההטבות כוללות חלוקה של בונוסים על הביצועים המוצלחים של ענקית השבבים האמריקנית בשנת 2014 והכנסות שיא. היקף הבונוסים: 2.5 משכורות לעובד ובנוסף - כל עובד באינטל ישראל יקבל גם מתנה של 500 דולר. ההטבות המפליגות יכללו גם את העובדים שפרשו מרצון.

זאת, לאחר שבאחרונה נודע כי יש בכוונת אינטל ישראל לחלק לעובדיה גם מחשבי לוח (טאבלטים), מהלך המבטא את שביעות הרצון של החברה מביצועי העובדים. דובר אינטל ישראל, גיא גרימלנד סירב להתייחס היום לשאלות "גלובס" בנוגע לגובה הבונוסים וההטבות אך מסר כי "בונוסים באינטל ניתנים לכלל עובדי החברה, והם משקפים את הצלחת החברה ואת רווחיותה".

ענקית השבבים יצאה כבר מסוף אוקטובר 2014 בתוכנית פרישה מרצון ל-2,500 מעובדי הייצור על רקע שינויים בתמהיל כוח-האדם של אינטל בישראל, כחלק ממגמה שמובילה אינטל העולמית בכל אתריה. הצעות הפרישה מרצון שהוצעו לחלק מהעובדים כללו קבלת שכר של שנה עד 20 חודשים, מענקים, בונוסים ואופציות בסך של עד כמה מאות אלפי שקלים. באינטל כינו את המהלך כ"שגרתי".

צרו איתנו קשר *5988