"אפל תכריז על רכישה חוזרת בקרוב, המניה תזנק בכ-40%"

ג'וזף גרינקורן, מומחה למניות טכנולוגיה ומנכ"ל מוריס גרופ: "אפל צפויה לרשום ב-2015 שנת מכירות שיא נוספת. השווי של אפל צפוי לעלות במהלך 2016 לטריליון דולר ולמחיר יעד של כ-170 דולר למניה"

אפל הפתיעה אמש לאחר סיום המסחר ודיווחה על תוצאות חזקות מאוד ברבעון האחרון שלה. בתגובה, המניה מזנקת בכ-8% במסחר במוקדם בוול סטריט.

"הרבעון הבא של אפל צפוי להיות חזק עוד יותר, אפל נהנית ממוצרים שיש להם עליונות ברמת השימושיות וחוזק המותג. להערכתי, אפל צפויה בקרוב להכריז על מהלך רכישה חוזרת של מניות, דבר שבהכרח יוביל להתחזקות של המניה. אפל צפויה לרשום ב-2015 שנת מכירות שיא נוספת כשאני חוזר על ההערכה שלי כי השווי של אפל צפוי לעלות במהלך 2016 לטריליון דולר ולמחיר יעד של כ-170 דולר למניה". כך אמר ג'וזף גרינקורן, מומחה למניות טכנולוגיה ומנכ"ל מוריס גרופ המתמחה בהשקעות וניתוח מניות טכנולוגיה ומדיה חברתית.

לדברי גרינקורן אפל צפויה להכריז בקרוב על תוכנית רכישה חוזרת של מניות החברה, דבר שצפוי להעלות את שווי המניה בטווח הארוך. לדברי גרינקורן, אפל יושבת כיום על הר מזומנים של 178 מיליארד דולר כשלא ירחק היום, שבו יישמעו קולות של משקיעים כבדים במניה, כמו קארל אייקן לדוגמה שיקראו להמשיך ברכישת המניות החוזרת ולחלק דיבידנד למשקיעים.

גרינקורן ציין כי הרחבת קו המוצרים של אפל ב-2015 כמו השקת ה-iWATCH השעון החכם המדובר של אפל והשקת ה"מגה אייפד" בגודל של 12.9 אינץ', יתרמו לכך שהחברה תרשום ב-2015 שנת שיא נוספת במכירות הן במספר המכשירים והן במחזור הכספי.

"אין חברת טכנולוגיה שעדיף להשקיע בה יותר מאשר באפל. החברה משדרת יציבות וצמיחה מתמשכת, קו המוצרים שלה מגוון, השיווק שלה מאוד אגרסיבי וקהל הלקוחות שלה גדל וממשיך להיות נאמן למותג והמוצרים שלו. המשקיעים של אפל צפויים להמשיך לחייך גם במהלך 2015 ומומלץ למשקיעים להגדיל פוזיציה במניה הזו", סיכם גרינקורן.

צרו איתנו קשר *5988