עובדת לשעבר במעון רה"מ: מני נפתלי הטריד אותי מינית

העובדת הטיחה את ההאשמות בפני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון רה"מ, בשיחת טלפון שקיימה עמו ■ נפתלי, שהקליט את השיחה, הוא שמסר את התלונה למשטרה, שתבדוק את הטענות ■ נפתלי: "זו עלילת דם"

מני נפתלי לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה / צילום: אוריה תדמור
מני נפתלי לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה / צילום: אוריה תדמור

עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה טוענת כי אב הבית לשעבר, מני נפתלי, הטריד אותה מינית במקום עבודתם במספר הזדמנויות בעבר. נפתלי הגיש תביעה נגד משפחת נתניהו עקב תנאי העסקתו ואף סיפק למשטרה מידע אודות ההתנהלות במעונות ראש הממשלה. הוא, מצידו, מכחיש בתוקף את הטענות של העובדת לשעבר.

לאחרונה שוחח נפתלי עם מספר עובדים במעון ראש הממשלה והקליט את השיחות עמם, בניסיון לחזק את טענותיו נגד משפחת נתניהו. באחת מאותן שיחות הטיחה העובדת בפני נפתלי את הטענה לפיה הוא הטריד אותה מינית במספר הזדמנויות שונות בקומת המגורים בבית ראש הממשלה בירושלים.

אב הבית מיהר למסור את ההקלטה למשטרה, שצפויה לבדוק את טענות העובדת.

"מדובר במסע רדיפה מתוכנן", אמר נפתלי לחדשות 2 בעקבות הדברים. "אלה השמצות כלפיי לגבי הטרדה מינית כלשהי, ולא היה דבר כזה. אני מזמין אותה לפנות למשטרה, זאת עלילת דם".

לפני כשבועיים הוגשה נגד נפתלי תלונה במשטרה, בטענה כי אב הבית לשעבר נצפה כשהוא גונב לכאורה כמויות גדולות של מצרכי מכולת. "מני נפתלי היה מוריד בכל פעם בין 5 ל-7 ארגזים, מצרכי מכולת מכל טוב, כאשר חלקים היו פתוחים בחלקם העליון, ומשכך יכולתי לראות את המוצרים, וחלקם היו סגורים", טען שכנם של קרובי משפחתו של נפתלי בתצהיר שהגיש.

עם זאת, מספר ימים לאחר מכן הפך המתלונן לחשוד כשנחקר באזהרה במשטרה, לאחר שנמצא פער בין העדות שמסר בעל-פה לבין התצהיר שהגיש. הסתירות שנמצאו מצביעות לכאורה על בעיה באמינותו של המתלונן, ולפיכך בפרקליטות ובמשטרה יידרשו להחליט האם לחקור את האפשרות שיש יד מכוונת או גורם שסייע ודחף להגשת התלונה.

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988