צפו: מכונית ספורט עממית חדשה מתוצרת איטליה

פיאט -קרייזלר חושפת את הפיאט 124 ספיידר, שחולקת  את אותה השלדה ואותן המידות עם מאזדה מיאטה ■ המכונית צפויה לנחות בישראל בחציון השני של 2016 

רכב, פיאט 124 ספיידר/ צילום: יחצ
רכב, פיאט 124 ספיידר/ צילום: יחצ

פיאט-קרייזלר חושפת בימים אלו את הפיאט 124 ספיידר ונדמה כי שיתוף הפעולה בין מאזדה לפיאט קרייזלר מעולם לא היה צמוד יותר. אם אתם מביטים בתמונות וחושבים על המאזדה מיאטה אתם לא לבד, שתי המכוניות חולקות את אותה השלדה ואותן המידות ולמעט הבדלים מינוריים שלא נראים לעין מדובר באחיות תאומות.

שיתוף הפעולה מסתיים ביחידת ההינע, ה-124 ספיידר עושה שימוש במנוע החברה, אותו מנוע המאכלס את דגם ההאברט, 1.4 ליטרים טורבו עם הספק של 160 כוחות סוס.

ה-124 ספיידר בניגוד למיאטה פחות עגלגלה ושפת העיצוב שלה כמקובל אצל האילטקים יותר חדה ומוחצנת. המכונית תמכר בשתי גרסאות, הראשונה בשם קלאסיקה ואילו השנייה בשם לוסיו, לקשרי באיטלקית, יוקרה בעברית. מחברת סמל"ת יבואנית פיאט לישראל נמסר כי המכונית צפויה לנחות בישראל בחציון השני של 2016.

אז אם אתם בני עשרה או חובבי הגה מושבעים וחולמים על מכונית ספורט נוצצת דלת תקציב, ללא ספק מדובר עבורכם ביום היסטורי בו פיאט דוחקת את רגלה בחזרה לאחד הסגמנטים העממיים הנחשקים ביותר.

צרו איתנו קשר *5988