"גם המתלוננת השנייה נגד תא"ל בוכריס נמצאה דוברת אמת"

הפרקליטות הצבאית הודיעה למתלוננת השנייה נגד תא"ל בוכריס כי נמצאה דוברת אמת בבדיקת הפוליגרף שנערכה לה ■ אתמול דווח כי גם המתלוננת הראשונה נמצאה דוברת אמת, ואילו הקצין הבכיר נמצא דובר שקר

תת אלוף אופק בוכריס / צילום: אדריאן הרבשטיין, וואלה! חדשות
תת אלוף אופק בוכריס / צילום: אדריאן הרבשטיין, וואלה! חדשות

הפרקליטות הצבאית הודיעה הבוקר (ד') גם לעורך הדין של המתלוננת השנייה נגד תא"ל אופק בוכריס, עו"ד גיא פלנטר, כי בבדיקת הפוליגרף נמצא כי מרשתו דוברת אמת. ההודעה מגיעה לאחר שאתמול  הודיעה הודיעה הודיעה הפרקליטות למתלוננת הראשונה כי בוכריס נמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף שנערכה לו.

אתמול דווח כי עורכות הדין של המתלוננת הראשונה, ליאת בהר כהן ואביטל בן-נון, עודכנו על-ידי הפרקליטות הצבאית על תוצאות בדיקת הפוליגרף של בוכריס. מדובר במכה נוספת לעמדתו של התא"ל החשוד במספר מעשי אונס ובהטרדה מינית.

בצאתו מבדיקת הפוליגרף לא נמסרו לבוכריס או לפרקליטיו תוצאות הבדיקה, אך יומיים לאחר מכן הוא זומן לחקירה שלישית במשרדי מצ"ח, ושם עומת עם תוצאות הבדיקה. פרקליטיו של בוכריס סירבו להגיב לדיווח על הבעייתיות של חלק מהתוצאות.

אל"מ אשר הלפרין, הסנגור הצבאי הראשי ופרקליטו של בוכריס, הגיב לידיעה ואמר: "בהתייחס לשורת הפרסומים האחרונים, לרבות הפרסום מהערב אודות תוצאות הפוליגרף, נבקש לציין כי בתקשורת מתפרסמים קטעי מידע, בחלקם מסולפים ומגמתיים או מבוססים על ציטוטים שאנו מתקשים להאמין כי צוטטו במדויק מפי גורם מוסמך. כפי שחזרנו ואמרנו, אנו מנועים מלהתייחס בשלב רגיש זה לפרטי החקירה, ללא יוצא מן הכלל, על-מנת שלא לפגוע בה. למרות הקושי שבדבר, אנו מציעים לכל המעורבים לנהוג בדרך זו". 

 

 

צרו איתנו קשר *5988