אמה של ענבל אור: "היא שבורה, עלולה לפגוע בעצמה"

מיכל אור בראיון לגלי צה"ל: "זו רעידת אדמה בשבילנו. כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה, היא לקחה את זה מאוד קשה" ■ היום: משרדי אור סיטי נדל"ן ייפתחו לקונים פוטנציאליים למכירה של רהיטים, ציוד משרדי ותמונות

ענבל אור / צילום: שלומי יוסף
ענבל אור / צילום: שלומי יוסף

אמה של יזמית הנדל"ן החשודה בפלילים ענבל אור, מיכל, הביעה הבוקר (ג') בראיון לגלי צה"ל דאגה לשלומה של בתה. "היא שבורה", אמרה בתוכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין. "אני דואגת לנפשה, היא פשוט המומה, לא מבינה מה קורה. זו פשוט רעידת אדמה עבורנו".

אור הגיבה לטענות כי בתה מכרה דירות פעמיים ובצורה זו הונתה את לקוחותיה: "ככה זה קבוצות רכישה", אמרה.

אם עשתה בתה טעות כלשהי, כך טוענת האם, זה היה בכך שלא בדקה מספיק את העובדים שנכנסו לחברה. "הבת שלי סמכה על העובדים שלה בעיניים עצומות", אמרה. "בפרט על מי שקרוב לצלחת. היא פשוט סמכה, סגרה עיניים, נתנה להם לעשות מה שהם רוצים באיזו צורה שהם צריכים".

כשנשאלה מדוע לא התייצבה אתמול לחקירה במשטרה, אמרה האם כי "היא בכתה, היא פשוט התאבלה. כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה, היא נבהלה כל-כך ולקחה את זה מאוד קשה. היא שבורה לחלוטין".

האם אף הביעה את חששה מכך שבתה עלולה לפגוע בעצמה.

מכירת חיסול ב"אור סיטי"

בתוך כך, היום ייפתחו משרדי חברת אור סיטי נדל"ן במגדלי עזריאלי לקונים פוטנציאליים. לרשות הקונים יעמדו הריהוט וכל הציוד המשרדי, כל זאת על-מנת לכסות את הוצאות פירוק החברה.

אתמול (ב') פורסם כי רשות המסים צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של ענבל אור. הצו נוגע ל-12 נכסים בבעלות אישית של אור וכולל בתוכו גם שני כלי רכב שברשותה. בכך נאסר עליה לעשות כל פעולה בנושא הנדל"ן כמו מכירה או שיעבוד שלהם.

במקביל, אתמול הגיעו שוטרים למלון בצפון תל-אביב שבו אור מתאכסנת, לאחר שהייתה אמורה להתייצב ללקירה על החשדות בעניינה, אולם לא התייצבה בפני החוקרים. אור אמרה לשוטרים שהגיעו למקום כי היא חשה בכאבים בחזה.

אמבולנס ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למלון כדי להעניק לה טיפול רפואי. כשעתיים לאחר מכן עזבו החוקרים והפרמדיקים את המלון, ואור נותרה בחדרה.

"התחושות שלנו גרועות", אמרה אמה של אור זמן קצר לאחר המקרה. "יש לה הוכחות יפות מאוד למשטרה, אבל היא לא מרגישה טוב". כשנשאלה אם רודפים את בתה, השיבה: "כרגע לא רודפים אף אחד". ‎

משרדים של ענבל אור מוצעים למכירה פומבית מגדלי עזריאלי קומה 21 מגדל עגול ת"א  / צילום: תמר מצפי
 משרדים של ענבל אור מוצעים למכירה פומבית מגדלי עזריאלי קומה 21 מגדל עגול ת"א / צילום: תמר מצפי

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נדל"ן ותשתיות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988