צפו: טלוויזיית הטפט החדשה של LG בעובי 1 מ"מ

מסך הקונספט הזה הצליח להרים לא מעט גבות, כשהוא נחשף לפני כשנה וחצי, ולעורר תהיות עד כמה הטכנולוגיה הזו בשלה מבחינה מסחרית, אבל נראה שהוא עומד להגיע בקרוב לבתי הצרכנים ■ כל הפרטים בוידאו

קשה להאמין כי צרכנים רבים סבורים שמסכי הטלוויזיה הקיימים בחנויות עבים מידי, אך זה לא עוצר את ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית LG מלנסות ולשבור שיאים בתחום. לפי הדיווחים ברשת, צפויה החברה להציג במסגרת תערוכת CES שתיערך בלאס-וגאס בחודש ינואר הקרוב סדרה חדשה של מסכי OLED בעובי של מילימטר אחד בלבד.

הדגמים הללו נעים בגודלם מ-55 ועד 77 אינץ', ונושאים שמות קוד שונים; אחד מהם, W7, הוא בסבירות גבוהה קיצור לשם Wallpaper, שבו השתמשה LG כאשר הציגה דגם ניסיוני של הטלוויזיה הדקיקה בשנת 2015.

אותו דגם קונספט הוצמד לקיר באמצעות מגנטים, אם כי לא בטוח שהדגם המסחרי יעשה אף הוא שימוש במערכת זו. כמו כן, לא ברור עדיין כיצד ניתן יהיה לחבר לטלוויזיה דקיקה כל כך כבלי HDMI או USB, הדורשים חיבור שאפילו בגרסתו המינימליסטית ביותר עבה ממילימטר. אפשרות אחת היא ש-LG תלך בעקבות אפל, ותציע ללקוחות להסתמך יותר על חיבור אלחוטי למקורות וידאו בטלוויזיה החדשה, או שתחובר לה קופסה שתשב על השולחן.

צרו איתנו קשר *5988