אייל גולן נגד אביב גפן: "מכוער, מתוסכל, עוכר ישראל"

אחרי שגפן תקף אותו בראיון ל"7 לילות", גולן מסיר את הכפפות: "כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר, ורק ברית-מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל"

אייל גולן יוצא במתקפה חריפה נגד אביב גפן. לאחר ראיון שהעניק גפן למוסף "7 לילות" של עיתון "ידיעות אחרונות", שבו תקף גפן את גולן, פרסם האחרון פוסט חריף בפייסבוק שבו כינה את גפן מכוער ומתוסכל, השווה אותו לחנין זועבי וטען כי ההיכרות היחידה ביניהם הייתה כשגפן ביקש ממנו לסדר לו הנחה על סוויטה במלון באילת.

"אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך, ומעולם גם לא רציתי להכיר", כתב גולן. "ההיכרות שלי אתך היא ממש קצרה. יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסוף שבוע באילת, ואם אני מכיר שם בית מלון, ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב. כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב, כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון. זהו, זאת ההיכרות שלנו.

"מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי. אפילו תודה לא טרחת לומר לי, כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכול. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל, ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים (היכל נוקיה), בלומפילד ועוד - בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם.

"כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר, ורק ברית-מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל, והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה, שניכם גם מכוערים!".

"מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט-נייט שלך, שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו... לא מסוגל לכתוב את זה אפילו, יא מגעיל.

"כל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה - מעולם לא היה לך קול!

"הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי: 'תן לנו, נטפל בו, נעשה לו ככה וככה'. אז אני מפה קורא להם: 'אל תעשו כלום. תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה'.

"יש לך ילדים, אביב, ואני מקווה מאוד שלא ייקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ, תחיה ותסבול דביל. שבת שלום".

גם הזמרת מירי מסיקה, מנטורית לצדו של גפן בתוכנית "The Voice", הגיבה לדבריו של גפן לפיהם היא לא יפה. בחשבון האינסטגרם שלה הבהירה: "אביב ואני חברים טובים. הכול נאמר בהומור. נשבעת שלא נעלבתי, שהרי אני ממש ממש יפה. אין צורך להרביץ לו - הוא חטף מספיק כאפות בחייו".

צרו איתנו קשר *5988