ארנון מילצ'ן ריכך באופן דרמטי את עדותו נגד נתניהו

חדשות 2 דיווחו נודע כי איש העסקים ארנון מילצ'ן ריכך דרמטית את עדותו מאז חודש נובמבר, הן לגבי הסכומים שהעביר למשפחת נתניהו ומודעות ראש הממשלה לגביהם ■ משרד המשפטים: "השינוי בעדות – פנצ'ר"

ערוץ 2 דיווח הערב _ד') על התפתחות משמעותית בחקירת תיק 1000: איש העסקים ארנון מילצ'ן ריכך את גרסתו במסגרת העדות שמסר בשבוע שעבר בפרשת המתנות, זאת לעומת הדברים שאמר לחוקרים בחודש נובמבר האחרון. במשרד המשפטים הגדירו את השוני בין הגרסאות כ"פנצ'ר" ועל כן הוחלט שלא לוותר על גביית עדות גם מאיש העסקים ג'יימס פאקר.

הנסיגה בעדותו באה לידי ביטוי בנוגע לסכומים שהעביר למשפחת נתניהו, וכן בנוגע למודעות ראש הממשלה לסכומים שהועברו. במשרד המשפטים טענו כי ההבדל שנוצר בין הגרסאות הוא בגדר תקלה, ולכן הוחלט להמשיך ולהתעקש על קבלת עדות מאיש העסקים ג'יימס פאקר, שעד כה הוגדר כ"חידתי" או "תמהוני". בשל כך יידרשו חיקורי דין נוספים בפרשה.

בעקבות ההתפתחויות, במשטרה לא יודעים לומר איזה סוג עד יהיה ארנון מילצ'ן, אם בכלל. אתמול פורסם כי העדות שמסר מילצ'ן בביתו בלוס אנג'לס תומכת ואפילו מחזקת את ההערכה שהמשטרה תמליץ להעמיד לדין את נתניהו בתיק.

 

"העוזרת האישית טיפלה בבקשות"

בעדות שמסר לחוקרי יאח"ה אמר מילצ'ן, בין השאר, כי בשלב מסוים הוא לא יכל יותר לשאת את הבקשות של בני הזוג נתניהו למתנות - ולכן העביר לידי העוזרת האישית שלו את הטיפול בבקשות: העוזרת האישית שלו הדס היא זו שטיפלה וריכזה את הדרישות והייתה אחראית לביצוע הרכישות. מילצ'ן אישר בעדותו את כל הפרטים שמסרה העובדת בעדותה.

עוד פורסם בחדשות 2 כי החוקרים אמרו למילצ'ן בעדותו שהוא לא ייפגע מהדברים שמסר להם. משמעות הדברים היא שהמשטרה כנראה עדיין מחפשת האם ניתנה תמורה כלשהי למילצ'ן עבור המתנות לנתניהו.

צרו איתנו קשר *5988