הנקראות ביותר

תושבי ת"א, לא אספתם את צואת הכלב? מעתה תשלמו יותר

עיריית ת"א מעלה את הקנס על אי-איסוף צואת כלבים ל-730 שקל ■ המהלך ילווה בקמפיין תחת הסלוגן "תרימו!" ■ מספר הכלבים לנפש בת"א הוא הגבוה בעולם

כלב / צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
כלב / צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

האם מדרכות תל-אביב-יפו יהיו (סוף-סוף) נקיות יותר? עיריית תל-אביב-יפו מעלה את הקנס על אי-איסוף צואת כלבים ל-730 שקל - במקום 475 שקל גובה הקנס כיום. העדכון בגובה הקנס ייכנס לתוקף ב-10 באוגוסט 2017.

לצד העלאת הקנס בשיעור של כ-50%, העירייה תגביר את מאמצי האכיפה, וכן יצאה בימים האחרונים בקמפיין הקורא לבעלי הכלבים בעיר "להרים!" (את צואת הכלב/ה שלהם).

הקמפיין יכלול שילוט חוצות ומודעות על גבי תחנות אוטובוסים בעיר, סרטון הסברה אינטרנטי, תגבור אכיפת פקחי הסיירת הירוקה, הצבת מתקני שקיות איסוף ("קקית") ברחבי העיר, הקמה ופיתוח של כ-70 פינות כלבים ברחבי העיר וכ-4 מקטעי חופים לשחרור כלבים.

36 אלף כלבים חיים בתל-אביב-יפו, כשלפי נתוני העירייה מדובר בעיר שבה מספר הכלבים לנפש הוא הגבוה בעולם; כלב אחד על כל 12 תושבים.

מתברר כי העלאת הקנס לא באה יש מאין: צואת כלבים ברחובות היא המפגע שמטריד ביותר את התושבים - כך לפי סקר שנערך בין תושבי העיר ולפי ניטור תלונות התושבים למוקד העירוני. עוד עולה מנתוני העירייה כי מי שפחות מקפידים על איסוף צואת הכלבים הם צעירים - ובעיקר כשמדובר בשעות החשכה.

שונאים לנקות אחר הכלב? מוצר ישראלי חדש מציע פתרון חכם

loading

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
הסיפורים הגדולים
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!